Європа ближче

З 30 вересня по 4 жовтня студентка-магістрантка групи МФК-51 Новаковська Наталя взяла участь у роботі ХІІІ сесії Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine), що відбулася на базі Національного університету «Острозька академія».

    З 30 вересня по 4 жовтня студентка-магістрантка групи МФК-51 Новаковська Наталя взяла участь у роботі ХІІІ сесії Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine), що відбулася на базі Національного університету «Острозька академія». До заходу були залучені 40 представників західного регіону України, які попередньо проходили відбір на знання іноземної мови, фахової підготовки, мотиваційної складової.
    EU Study Days є проектом представництва Європейського Союзу в Україні, що надає можливість українським студентам дізнатися більше про це об’єднання від його найкращих фахівців  та України. Молодь мала змогу глибоко вивчити основні питання відносин між нашою державою та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, освіти, прав людини, отримати можливість спілкування з представниками інституцій важливої для нашої країни організації, науковцями та сформувати когорту активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.
     Після завершення сесії всі учасники отримали сертифікат про участь у проекті  EU Study Days від Яна Томбінські – Голови представництва Європейського Союзу в Україні.


 

Розробка сайту:  uaBiznes.info