Фізкультурно-оздоровчий комплекс

Давні римляни говорили: «Здоровий дух - у здоровому тілі».

fok     Сповідуючи цей принцип та дбаючи про гармонійний та всебічний розвиток особистостей студентства, виняткова увага у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті приділяється фізичному вихованню та утвердженню здорового способу життя, вихованню відповідального ставлення до власного здоров'я, формуванню знань і навичок фізичної культури в житті людини, забезпеченню повноцінного фізичного розвитку студентів, духовному та психічному загартуванню.
     Сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс площею 1133 кв.м. - центр фізичної культури та спорту, здоров'я і краси.
     Приміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу не лише надає можливості для проведення занять із фізичного виховання, тут створено умови для роботи секцій із легкої атлетики, баскетболу, шахів, багатоборства, міні-футболу, настільного тенісу.
     Також фізкультурно-оздоровчий комплекс ХКТЕІ слугує місцем проведення щорічних міських та обласних спартакіадах, змагань, турнірів, у тому числі міжнародних.
     Саме ФОК став місцем проведення Всеукраїнських фінальних змагань з футзалу (2008-2009 н. р.), настільного тенісу (2007-2008 н. р.), волейболу (2008 р.), студентських спортивних ігор серед ВНЗ Укоопспілки І-ІV р.а.
     У лютому 2009 року у ХКТЕІ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту, а в жовтні - чемпіонат світу з цього ж виду. Традиційно проводиться Міжнародний турнір з боксу серед молоді пам'яті Євгена Кужельного.
     У березні 2014 року відбулася Всеукраїнська олімпіада з фізичної культури серед учнівської молоді.
     Регулярно проводиться «Олімпійський тиждень», яким передбачено спортивні змагання на першість інституту з футзалу, настільного тенісу, шахів, а також «Олімпійський урок» із залученням спортивних журналістів та видатних спортсменів минулих років. Щорічно до дня Збройних сил України проводиться спортивне свято «Козацькі забави», у якому беруть активну участь студенти коледжу та інституту.
     Команда студентів ХКТЕІ бере активну участь у Спартакіаді міста, де у 2013 н.р. зайняла III загальнокомандне місце, а у 2014 н.р. - II місце серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.. На Спартакіаді області у 2013 н.р. команда посіла V місце серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Всеукраїнські фінальні змагання студентських спортивних ігор серед ВНЗ Укоопспілки І-ІV р.а.

Чемпіонат України з гирьового спорту

Міжнародний турнір з боксу серед молоді пам'яті Євгена Кужельного


Спортивне свято «Козацькі забави» до дня Збройних сил України

 

Проведення відкритого уроку "Олімпійський урок"

Розробка сайту:  uaBiznes.info