Місія

 ІНТЕГРАЛЬНІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ І КООПЕРАТИВНОЇ ОСВІТИ

Народна мудрість гласить: «Усе, що народжується вчасно, гідне життя». Піввікова історія Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту є підтвердженням цієї істини.
Своїми витоками навчальний заклад сягає у місто Кам'янець-Подільський.
1957 р. - на базі Кам'янець-Подільської торговельно-кооперативної школи відкрито кооперативний технікум, який здійснював підготовку товарознавців і бухгалтерів.
1959 р. - навчальний заклад з м. Кам'янця - Подільського переведено у новозбудоване приміщення у м. Хмельницький і названо Хмельницьким кооперативним технікумом.
2005 р. - Хмельницький кооперативний технікум реорганізовано в Хмельницький торговельно-економічний коледж.foe
Липень 2008 р. - на базі коледжу створено Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут. Коледж реорганізовано у структурний підрозділ Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
Імідж нашого інституту базується на піввіковій історії підготовки кадрів для галузі торгівлі, ресторанного господарства, заготівель, виробництва товарів народного споживанbibleня, транспортних послуг, а також на потужній матеріально-технічній базі, науково-педагогічних кадрах і успішній кар'єрі випускників.
Слово кооперація (від латинського слова cooperation) - співробітництво. Кооперативна свідомість формується завдяки співпраці та солідарності національних кооперативних організацій, згуртованих навколо Міжнародного кооперативного руху. Вона підтримується багатьмаpr кооперативними традиціями. Окремі з них:
- з 1922 року в кожну першу суботу липня відзначається Міжнародний день кооперації як загальне свято кооператорів усього світу, девіз якого: «Орієнтація на людину. Підтримка і розвиток»;
- вшануванням кооперативного символу - прапору веселки, який показує те, що Міжнародний кооперативний рух об'єднує понад 900 млн. членів, 240 кооперативних організацій з 97 країн світу. В найближчій перспективі, за даними Міжнародного кооперативного руху, їх кількість досягне мільярда. Отже, не менше 20 % дорослого населення планети буде пов'язано з кооперацією.

kniga

Розробка сайту:  uaBiznes.info