Участь студентів у бізнес-конференції

    Науково-педагогічні працівники та студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, бізнес-спільнота  Хмельниччини 26.05.2015 р. взяли участь у бізнес-конференції на тему «Ведення бізнесу в Нідерландах для українських компаній», яку організували Бізнес-клуб «Київ-Нідерланди», Хмельницька обласна державна адміністрація та Хмельницька торгово-промислова палата.
    Протягом заходу експерти Бізнес-клубу «Київ-Нідерланди» зосередили увагу на можливостях, механізмах та перспективах співпраці між Україною та Нідерландами. Зокрема, з тематичними презентаціями виступили Ханс Рамаекерс, президент Бізнес-клубу «Київ-Нідерланди», Арно Клейбрук, директор компанії «AMT Trade Management», В'ячеслав Андрійко, генеральний директор компанії «Willis».
    Учасники конференції отримали змогу дізнатися про досвід українських компаній – партнерів клубу, що вже працюють на ринках Європи, а також знайти відповіді на питання, пов'язані із виходом на європейські ринки.
    Захід став черговим етапом у спільній діяльності влади і бізнесу щодо продуктивних форматів співпраці як однієї з важливих передумов здатності України розробляти і впроваджувати ефективну зовнішньоекономічну політику з урахуванням інтересів бізнесу.
    Завдяки співпраці  Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницької торгово-промислової палати викладачі та студенти  мають  унікальну можливість поглибити свої знання в результаті таких заходів. 

Розробка сайту:  uaBiznes.info