На шляху у світ професій

     Професійна орієнтація випускників загальноосвітніх навчальних закладів, надання їм просвітницько-інформаційної допомоги у професійному самовизначенні – важлива справа кожного вищого навчального закладу, початковий, але досить суттєвий крок у формуванні професійного вибору та кар’єри майбутніх фахівців. Саме тому вже традиційною стала участь Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту у просвітницькому  заході «Ярмарок професій», що відбувся 27 лютого 2014 року на базі Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату за сприяння управління освіти Хмельницької міської ради та Хмельницького міського центру зайнятості.
     Викладачами та студентами Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту було продемонстровано відеоматеріали, роздано буклети про навчальний заклад, проведено анкетне опитування серед випускників шкіл міста і професійно-технічних навчальних закладів з метою виявлення їх професійної спрямованості та урахування пріоритетів у виборі професії.
     До уваги учнівської молоді Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом було запропоновано презентації спеціальностей, зокрема «Облік і аудит», «Фінанси та кредит», «Маркетинг», «Готельно-ресторанна справа», «Товарознавство та торговельне підприємництво», «Менеджмент». Учні мали можливість дізнатися про переваги кожної зі спеціальностей, про сфери діяльності, в яких вони зможуть працювати після закінчення ВНЗ.

Розробка сайту:  uaBiznes.info