Молодь на ринку праці

Чим варто керуватися у процесі працевлаштування? Як знайти гідне робоче місце?

     Працевлаштування - це важлива складова професійного становлення сучасної особистості, шлях до професіоналізму. Чим варто керуватися у процесі працевлаштування? Як знайти гідне робоче місце? Такі питання є актуальними для випускників сучасних вишів. Знайти відповідь на них намагалися студенти - випускники спеціальностей «Фінанси та кредит», «Облік і аудит» Хмельницького кооперативного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, які стали учасниками тренінгу, проведеного 29 квітня поточного року за ініціативи керівника центру зв'язків з громадськістю, тренінгових технологій та працевлаштування Плоцідим Л.І. у рамках угоди між ХКТЕІ і Хмельницьким міським центром зайнятості головним спеціалістом відділу активної підтримки працевлаштування Вітман Н.В.
     У ході такої зустрічі-тренінгу майбутні бухгалтери та фінансисти збагнули, якими «заповідями» варто користуватися при працевлаштуванні, зокрема активністю, осмисленістю, адекватністю; навчилися формувати план пошуку роботи з використанням найефективніших інструментів працевлаштування; ознайомилися з негативними наслідками тіньової зайнятості.
     Особливу увагу було зосереджено на складанні резюме - невід'ємного інструменту в процесі пошуку роботи, на підготовці до співбесіди з роботодавцем, адже це є важливим і часто вирішальним етапом працевлаштування.
     Студенти також ознайомилися із соціальними послугами служби зайнятості, зокрема із віртуальними ресурсами та прикладними програмами.
     Усе це додасть сьогоднішнім студентам, а завтрашнім активним учасникам ринку праці знань, досвіду та впевненості у своїх силах.

Розробка сайту:  uaBiznes.info