Ефективне управління персоналом

Ефективний менеджер живе у сьогоденні, але концентрується на майбутньому. Джеймс Хейз

     Науково-педагогічні працівники Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту  Світлана  Фертюк, Людмила Плоцідим, Світлана Леськова - 17.10.2014 р. на запрошення Хмельницької торгово-промислової палати взяли участь у тренінгу на тему: «Ефективне управління персоналом».
     Тренінг відбувся під керівництвом сертифікованого бізнес-тренера, тренера тренерів, координатора проекту «Квадрат Зданевича» м.Луцька  Михайла Зданевича. До участі в заході долучались представники  науки,  підприємств різних форм власності міста Хмельницького та Хмельницької області.
     Мета цього тренінгу - оволодіння ефективними практичними  методами управління  персоналом. Під час тренінгу викладачами було підвищено кваліфікацію та удосконалено:
     вміння з ефективного планування роботи; знання самоорганізації та організації  підлеглих; вміння використовувати  матеріальну та нематеріальну мотивації в управлінні; практичні методи контролю працівників;  досвід колег з інших організацій; роздаткові матеріали.
     За результатами тренінгу учасниками були надані відповіді на запитання в анкетах та отримано сертифікати, що підтверджують  набуття  навичок та певних знань з менеджменту, а саме:  з ефективного практичного управління персоналом.

svoe_misce

     Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут висловлює подяку керівництву Хмельницької торгово-промислової  палати в особі її президента Наталії Бєлякової та бізнес-тренеру Михайлу Зданевичу за змістовний тренінг  та сприяння у впровадженні інновацій  в освітній процес інституту.

Розробка сайту:  uaBiznes.info