Шанси на кар’єрний успіх

16 та 18 червня поточного року у ХКТЕІ, місія якого полягає не тільки у наданні якісних освітніх послуг, але у створенні усіх умов для побудови його випускникам блискучого професійного майбутнього, були проведенні Дні кар’єри.

img_4507   16 та 18 червня поточного року у ХКТЕІ, місія якого полягає не тільки у наданні якісних освітніх послуг, але у створенні усіх умов для побудови його випускникам блискучого професійного майбутнього, були проведенні Дні кар’єри.
     Участь у цих заходах взяли понад 600 студентів-випускників усіх спеціальностей та більше 40 роботодавців міста й області. Сценарій проведення Днів кар’єри передбачав поєднання класичної пропозиції вакансій з презентаціями компаній працедавців, серед яких вакансії випускникам запропонували державні установи та підприємства різних форм власності.
     Зокрема, для товарознавців та маркетологів актуальними були вакансії, запропоновані ТОВ «Епіцентр К», ПП «Таврія плюс», ТОВ «Корвет», ТзОВ «ПАККО Холдинг», ТОВ «Глобал-Транс-Лізинг», мережею магазинів «Сільпо», ПрАТ «Фірма «Бакалія». Випускникам спеціальності «Готельно- ресторанна справа» було цікаво поспілкуватися зі своїми потенційними роботодавцями, зокрема представниками ресторанів «Золотий лев», центрального офісу ресторанів «Варенична «Побєда», «Кондитерська лавка», «М-кафе», готелю «Центральний».
     Для випускників напрямів підготовки «Облік і аудит», «Фінанси і кридит» свої вакансії запропонували представники гіпермаркету «Епіцентр К», управління Пенсійного фонду у м. Хмельницькому, Хмельницької філії ПАТ КБ «Приватбанк», відділень AT «Іменксбанк», ПАТ «VAB», «Укрсоцбанк»- UniCreditBank, ТОВ «Глобал-Транс-Лізинг», підприємства «Руслан-сервіс».
     Під час цих заходів студенти випускних груп мали шанс ознайомитися з вакансіями кращих роботодавців регіону, презентувати своє резюме та стати учасниками першої співбесіди 3 керівниками підприємств. Усі соціальні партнери, які відгукнулися та взяли участь у Днях кар'єри, продемонстрували свою готовність до налагодження тісної та плідної співпраці між освітнім закладом і ринком праці.
     У рамках Днів кар'єри також відбувся круглий стіл з партнерами, представниками підприємств, установ та організацій міста Хмельницького та Хмельницької області на тему «Успішне працевлаштування студентів, випускників Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відповідно до сучасних вимог ринкової економіки». Студенти вже вкотре зрозуміли, що усі зусилля навчального закладу, в якому вони здобули освіту, спрямовані на формування сприятливого середовища не тільки для їх подальшого ефективного пошуку роботи, закріплення на першому робочому місці, а й для кар'єрного зростання.
img_4534     Крім того, випускники отримали психологічну підтримку та слушні поради, презентації від спеціалістів Хмельницького обласного, міського, районного центрів зайнятості. А це все, що потрібно знати молодому фахівцеві для побудови професійної кар'єри.
     Відкритий діалог між працедавцями і освітою, організований ХКТЕІ, - це ще й можливість представникам провідних компаній-роботодавців оцінити рівень підготовки студентів та його відповідність сучасним вимогам бізнесу, сформувати стійкий колектив ініціативних, творчих і професійно мобільних фахівців.
     Дні кар'єри у ХКТЕІ - це упевнений крок до професійного успіху сьогоднішніх випускників, міцний фундамент кар'єрних здобутків і фахового досвіду. Це також відчуття єдності у досягненні мети, відповідальність за очікуваний результат, невтомний креативний пошук і наполеглива праця колективу навчального закладу, спрямовані на студента і для його впевненості у правильному виборі професійного шляху, у постійній підтримці усіх; його починань і звершень.
     Усе це ще раз підтверджує, що набуті знання та навички, бажання вчитись новому, зростати в колі професіоналів, докладені зусилля для здійснення задуманого - це формула успіху  випускника Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

 

  

Розробка сайту:  uaBiznes.info