Профіль працевлаштування

26 лютого 2014 року спеціалістом відділу активної підтримки працевлаштування Хмельницького міського центру зайнятості Олійник Н.А. було проведено тренінгове заняття зі сприяння працевлаштуванню

Для випускників будь-якого вищого навчального закладу важливо мати впевненість у майбутньому працевлаштуванні, успішному закріпленні на першому робочому місці, адже все це закладає міцні підвалини професійної кар’єри. У Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті основна увага приділяється формуванню не тільки фахових компетенцій студентства, але й навичок ефективного пошуку роботи. У рамках угоди між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом та Хмельницьким міським центром зайнятості 26 лютого 2014 року за ініціативи керівника навчально-тренувального центру та зв’язків із громадськістю Плоцідим Л.І. спеціалістом відділу активної підтримки працевлаштування Хмельницького міського центру зайнятості Олійник Н.А. було проведено  тренінгове заняття зі сприяння працевлаштуванню для випускників спеціальностей «Фінанси та кредит» та «Облік і аудит» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».
    

sait

     Випускники ознайомилися із складовими профілю працевлаштування,  основними вимогами роботодавців до претендентів на посади фінансистів і бухгалтерів, особливостями складання різних видів резюме, отримали корисні поради щодо техніки пошуку роботи та ефективної співбесіди з роботодавцем.
     Студентів-випускників насамперед цікавили законодавчі та соціальні гарантії, які надаються особам, що шукають роботу чи мають статус безробітного. Зокрема, це надання матеріальної допомоги, відшкодування державою податків роботодавцям, які беруть молодих спеціалістів  на перше робоче місце; проведення стажування на основі укладання тристоронніх угод (між випускником, центром зайнятості і роботодавцем) з подальшим працевлаштуванням молодих фахівців, стимулювання працевлаштування у сільській місцевості, надання одноразової адресної допомоги на відкриття власної справи, професійне перенавчання безробітних.
     Головний спеціаліст Хмельницького міського центру зайнятості дала вичерпні відповіді на усі запитання студентів, надала інформацію про додаткові послуги служби зайнятості, якими є: індивідуальне юридичне та психологічне консультування,  навчання методам пошуку роботи та спілкуванню з роботодавцем, використання Інтернет-ресурсів для сприяння працевлаштуванню.
     Такі заняття дають можливість випускникам зорієнтуватися на ринку праці, набути практичних навичок ефективного пошуку роботи, які у подальшому стануть запорукою працевлаштування.

Розробка сайту:  uaBiznes.info