День кар’єри

День кар’єри – чудовий старт професійного зростання

    Незабаром у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті зазвучить мелодія випускного  вальсу.
    Студентські роки залишаються позаду, а сподівання на успішну реалізацію своїх професійних задумів і планів – попереду. Випускники, сповнені енергії, сил та оптимізму, готові підкорювати нові вершини. І перше випробування, з яким доведеться зіткнутися, – це пошук роботи за спеціальністю. Звичайно, всім хочеться одразу зійти на ту високу сходинку  професійного олімпу, яка забезпечить і високу зарплатню, і швидке кар’єрне зростання, і комфортні умови праці, проте «диво» трапляється лише з одиницями, а більшість майбутніх фахівців долає цей шлях маленькими, спочатку, можливо, не зовсім впевненими кроками.
    Зазвичай, невдачі у працевлаштуванні викликані невмінням шукати роботу або відсутністю інформацію про те, як це правильно зробити.
    Зважаючи на це, у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті вже традиційним стало проведення днів кар’єри, спрямованих не лише підвищувати конкурентоспроможність майбутніх молодих фахівців на ринку праці, а й допомагати їм визначитися з місцем працевлаштування,  отримати відповіді на всі  запитання, які можуть у них виникати на початку власної кар’єри.
    Так, 22 червня 2015 року центром зв’язків з громадськістю, тренінгових технологій та сприяння працевлаштуванню нашого вишу спільно з центрами зайнятості, провідними підприємствами, установами, організаціями міста Хмельницького і Хмельницької області проведено День кар’єри – 2015. Цей захід є унікальною платформою для діалогу «бізнесу» зі студентською молоддю, що відкриває нові можливості кар’єрного зростання молодих фахівців.
    На ділову зустріч були запрошені представники Хмельницького обласного,  міського та районного центрів зайнятості, Хмельницької торгово-промислової палати, навчально-виробничого кафе «Меркурій» ХКТЕІ, гіпермаркету «Епіцентр», Хмельницьких відділень ПАТ «Укрексімбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк», дочірнього підприємства «Оболонь» «Красилівське», приватного підприємства «Рикун», мережі супермаркетів «Сільпо» та компанії «Технопростір», мережі кафе та ресторанів М-Café, мережі піцерій «Мрія» та оздоровчо-розважального комплексу «СВ-клуб». Таким чином, у випускників усіх спеціальностей – фінансистів, бухгалтерів, менеджерів, маркетологів, товарознавців, готеляторів та рестораторів – були однакові шанси на працевлаштування.
    Участь спеціалістів центрів зайнятості дає змогу з більшою ефективністю реалізовувати поставлену мету щодо готовності майбутніх фахівців реагувати на вимоги сучасного ринку праці. Це – запорука обізнаності молодих фахівців щодо соціальних послуг служб зайнятості, застосування найефективніших інструментів працевлаштування, кар’єрного становлення й зростання, що є важливою передумовою їх успіху на ринку праці.
    Під час зустрічі представники провідних компаній та організацій презентували  програми стажувань та on-line практики, запропонували  вакантні посади, поділилися перспективами кар’єрного зростання молоді, вимогами до компетенцій сучасного спеціаліста. Кожен студент ХКТЕІ, зацікавлений у початку своєї кар’єри, мав можливість  отримати інформацію з перших вуст, подати власне резюме,  пройти бліц-інтерв’ю і згодом стати одним із членів професійної команди, отримавши роботу відповідно до своїх знань, умінь та навичок.
    Користь від проведення подібних заходів важко переоцінити, адже ситуація на сучасному ринку праці є досить складною. І саме багаторічний  досвід та поради практичних працівників можуть допомогти випускникам не загубитися у бурхливому вирі професійних випробувань, знайти усі можливості для реалізації власних амбіцій.
    Кожного дня своїм внеском працівники Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту  будують міст між Вами, шановні студенти-випускники, та Вашими працедавцями, а отже, і Вашим професійним майбутнім!
    Сьогодні у Вас, молоді фахівці, є чудова можливість зробити свій перший вдалий професійний крок у майбутнє, адже відомо, що задля того, щоб дійти до чогось, потрібно вийти на дорогу…
    І зараз ця дорога відкривається перед Вами. І справа кожного з Вас, чи піти нею, чи ні…
    Головне – Ваше бажання та прагнення реалізувати себе!
    Це Ваш шанс! Успіхів Вам!

Розробка сайту:  uaBiznes.info