Участь у Ярмарку професій

У наш стрімкий час швидких змін просто необхідно не відставати від реального життя. Кожен прагне нової повнішої інформації. Це стосується усіх сфер людської діяльності, а особливо тих, що впливають на майбутнє, а саме: вибір професії, обрання вищого навчального закладу.

img_11     У наш стрімкий час швидких змін просто необхідно не відставати від реального життя. Кожен прагне нової повнішої  інформації. Це стосується усіх сфер людської діяльності, а особливо тих, що впливають на майбутнє, а саме: вибір професії, обрання  вищого навчального закладу.
     Вибір професії – одне із головних завдань у житті людини. Від того, чи правильно молодь обере ту чи іншу фахову  стежину, залежить її подальша доля. Через неправильне розуміння правил вибору професії, недостатньої інформованості про її актуальність на сучасному ринку праці, молодь дуже часто обирає той фах, який не відповідає особистим  здібностям, не користується  попитом на ринку праці.        
     Сьогодні в Україні вищу освіту можна отримати  в безлічі навчальних закладів. Лише  спеціальностей  у нашій  країні існує близько шестисот. Як же молоді зорієнтуватися, зважитися обрати з цієї надзвичайної кількості лише одну – ту, яка визначить  та змінить все життя.          
     Саме з метою створення  умов для професійного самовизначення, формування   готовності школярів  до свідомого вибору професій, інформу-вання  учнівської молоді про спеціальності, за якими здійснюється  підготовка  в  Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті,   викладачі та студенти  нашого навчального закладу взяли участь у заході «Ярмарка професій», організованому  Хмельницьким міським та районним центрами зайнятості за сприянням управління  освіти  Хмельницької  міської ради,  що  відбувся  21 жовтня 2014 року  в  Хмельницькому міжшкільному  навчально-виробничому комбінаті.    img_12    
     Проведення таких  заходів працівниками ХКТЕІ   для учнівської молоді нашого регіону - це  проінформованість. широкого загалу учнів та їх батьків про навчальний заклад. А це один з основних постулатів  формування   нової студентської команди у наступній вступній кампанії, створення іміджу навчального закладу  та його  популяризація у молодіжному середовищі.        
     Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут висловлює щиру подяку   партнерам  інституту: Хмельницькому міському та районному центрам зайнятості,  управлінню Хмельницької міської ради - за  сприяння у проведенні на високому  рівні профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл.

Шановні майбутні  абітурієнти!
Ми хочемо, аби Ви не помилилися  у надзвичайно важливому  життєвому виборі!            
Запрошуємо Вас на навчання в нашому навчальному закладі!

Розробка сайту:  uaBiznes.info