СКРИНЬКА ДОВІРИ


Повідом про корупцію 


Запрошуємо на роботу 


 ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!


ОГОЛОШЕННЯ

 Згідно наказу від 14.06.2024 року №132-ОД, наказ від 14.05.2024 року №110-ОД «Про проведення конкурсного відбору» скасований та визнається таким, що втратив чинність.


Громадська ініціатива Луганщини

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ

про співпрацю між Хмельницьким кооперативним

торговельно-економічним інститутом та

Департаментом масових комунікацій Луганської

облдержадміністрації і громадською організацією

«Громадська ініціатива Луганщини»

           5 жовтня 2022 року підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі виконувача обов’язків ректора Юрія Телячого та Департаментом масових комунікацій Луганської облдержадміністрації в особі його директора Альбіни Кушелевої  і громадською організацією «Громадська ініціатива Луганщини» в особі голови її правління Тетяни Кіріллової.

Метою Меморандуму є взаємодія Сторін щодо створення умов для залучення молоді та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Хмельницької області, до активної участі у культурно-мистецьких, освітньо-наукових, суспільно-політичних, соціально-економічних заходах, стимулювання їх активної інтеграції у місцеву громаду, економічної діяльності та виробництва.

Цим Меморандумом Сторони засвідчили свої наміри у створенні умов для співучасті в міжнародних донорських і благодійних проєктах на території Хмельницької міської громади та області.

 

1_166_02
 
Розробка сайту:  uaBiznes.info