Будуймо майбутнє з ТОВ «Епіцентр»

    Народна мудрість стверджує: «Теорія – срібло, а практика – золото». У абсолютності та правдивості цієї аксіоми не раз переконуються викладачі і студенти ХКТЕІ. Адже молоде покоління, опановуючи теоретичні засади фахових дисциплін, має змогу відточувати практичні вміння і навички, які мають бути притаманні портрету справжнього конкурентоспроможного фахівця – випускника. Тому декілька  років поспіль реалізовується спільний проект ХКТЕІ з ТОВ «Епіцентр К», який названо символічно та промовисто «Майбутнє з Епіцентр К». Цей проект дає універсальну можливість максимально зорієнтувати освітній процес вищого навчального закладу на потреби роботодавців завдяки їхній безпосередній участі у ньому.
    Щороку плани та  форми роботи зі студентами урізноманітнюються та удосконалюються, зважаючи на сучасні вимоги ринку праці.
    Уже впродовж перших занять майбутні молоді спеціалісти мали змогу самопрезентувати себе можливому роботодавцеві, переконати його в тому, що саме такі фахівці потрібні його фірмі, підкреслити свої позитивні особисті та кваліфікаційні характеристики.
    А особливо захоплюючим і напруженим було командне розв’язання бізнес – кейсів. Упродовж виконання такого завдання студенти змогли відчути себе в ролі і продавця, і споживача, оцінити якість своєї діяльності. Але найголовніше було те, що усі учасники повинні були працювати в команді, що акцентувало увагу молоді на необхідності згуртованості колективу та єдиній стратегії його діяльності.
    На цьому співпраця не закінчується.Попереду ознайомлення зі структурою гіганта торгівельної мережі ТОВ «Епіцентр К», посадовими інструкціями, аналіз рівня взаємозв’язку між відділами та підрозділами гіпермаркету. І ще багато складних, але цікавих, професійних і актуальних завдань, викликаних реаліями сьогодення.
    Найбільш активних і креативних учасників проекту чекають призи та сертифікати на здійснення подорожей! Крім того, наполегливі майбутні фахівці стануть кадровим потенціалом компанії ТОВ «Епіцентр К», перебуваючи ще за студентською лавою.
    Така тісна співпраця навчального закладу із найсильнішим, найвпливовішим і найперспективнішим роботодавцем регіону та країни в цілому дає студентам унікальну можливість проявити свої найкращі якості, поглибити фахові знання та вміння, ефективно працевлаштуватися і закріпитися на першому робочому місці, впевнено дивитися у майбутнє, примножити інтелектуальний капітал нашої нації.
    Отож, приєднуйтесь до реалізації проекту ХКТЕІ- ТОВ «Епіцентр К» та робіть кроки до здійснення власної мрії у професійній діяльності!
    Будуймо майбутнє з «Епіцентр К»!

img_9475_02_01

Розробка сайту:  uaBiznes.info