Зустріч з автомайданівцем С.Поярковим

    Останнього дня вересня у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбулась зустріч викладачів і студентства із відомим українським художником і телеведучим, журналістом, політичним коментатором Сергієм Поярковим. Незважаючи на вечірній час, одна з найбільших лекційних аудиторій інституту виявилась замалою для величезної кількості бажаючих поспілкуватись із паном Сергієм.
    Студентам Поярков цікавий у передусім як громадський активіст, учасник та один із засновників Автомайдану, тому переважна більшість запитань стосувались подій Революції Гідності та російсько-української війни. Непересічний оратор, який володіє одним із найбільших талантів – вмінням говорити з молоддю їхньою мовою, пан Сергій спілкувався зі студентством близько двох годин. Запитання були найрізноманітнішими – від розчарування революцією і до питань правильного виховання дітей. Студенти надзвичайно перейнялись рефлексією досвіду роботи художника за кордоном – у США, Німеччині. З глибоким переживанням Сергій Володимирович розповідав про події АТО, оскільки сам є активним учасником різноманітних волонтерських акцій. Сергій Поярков розповів про величезні обсяги допомоги, які надаються українським воякам від компанії «Епіцентр К».
    Месидж Сергія Пояркова лаконічний і зрозумілий – свідомі громадяни вільної країни самі відповідають за якість життя у власній Батьківщині. І найкращий інструмент впливу на владу – це вибори як шанс позитивних змін.

Розробка сайту:  uaBiznes.info