Урочиста посвята в студенти

Студентське Віче та студентські творчі об’єднання, реалізуючи проект із соціальної адаптації першокурсників, вже 5 років поспіль демонструють документально-театралізовані епізоди з різних сторінок студентського життя, представляючи щороку зріз творчих пошуків та знахідок.

    Немов у чарівному калейдоскопі добігає кінця перший місяць осені, а з ним і сезон гучних і масштабних подій у нашому рідному ХКТЕІ: першовересневі урочистості, Урок знань, Олімпійський урок, Посвята у студенти.
    Кожного року нові обличчя вливаються у нашу велику студентську родину, нові погляди, нові характери, нові маленькі планети приєднуються до галактики ХКТЕІ. Всі вони по-своєму оригінальні, палають власним яскравим світлом, вносячи свіжі промені в наш налагоджений світ. Студенти-новачки ще зовсім юні, але вже такі впевнені в собі. Вони ще виділяються з юрби студентів під корпусом на перерві, ще запізнюються на заняття і ще звикають до безсонних ночей… Можливо, декому дуже важко почати самостійне й доросле життя, для когось це просто чергова пригода, проте більшість готова морально й тепер впевнено вступає в лави студентства. Та нехай знають вже зараз, що ніколи тут не будуть самотніми або чужими, і з часом всі стануть частинкою багатогранного цілого. 
    Студентське Віче та студентські творчі об’єднання, реалізуючи проект із соціальної адаптації першокурсників, вже 5 років поспіль демонструють документально-театралізовані епізоди з різних сторінок студентського життя, представляючи щороку зріз творчих пошуків та знахідок. Це простір для комунікації, дискусій, досліджень, обміну та навчання. Це досвід про те, як об’єднати на перший погляд несумісні поняття – творчість і адміністрування, поділитися своїми поглядами, а також презентувати низку успішних заходів та здобутки студентів.
    Атмосфера відпочинку зближує людей, ламає бар’єр скованості, дає волю емоціям і просто покращує настрій. У найулюбленішому місці студентів – кафе «Меркурій», який є невід’ємною частиною нашого навчального закладу, після занять старшокурсники увімкнули музику і шанобливо зустрічали новачків. Саме тут мимоволі довелося нашим першокурсникам знайомитися зі своєю групою та куратором, спілкуватися між собою, пізнавати один одного краще та отримати багато корисного для себе.
    Студентів-новачків надзвичайно вразила насичена інформаційно-розважальна програма, цікава і творча атмосфера з демонстрацією цікавих світлин щодо різноманітних заходів, яскраві, колоритні хореографічні постановки, проникливі вокальні номери, захоплюючий КВК не залишили байдужими нікого. А головне – відчуття справжньої команди, дух єднання, почуття відповідальності не лише за себе, а й за інших, вміння враховувати та прислухатись до думки колег.

Отримавши від Афіни Паллади символічний «граніт науки», проголосивши присягу першокурсника, почувши настанови від старших колег, теплі слова з уст кураторів та їх щиру клятву та офіційно дізнавшись про «найфартовіших» студентів-одногрупників – першокурсники не змогли залишитися байдужими та переконались, що студентство – роки сповнені чогось непідвладного, чогось всесильного й відчайдушного, прекрасна пора юності, пора справжніх друзів, щирих жартів, палких розваг, пора спроб, якими б безглуздими вони не були. І що поруч є люди, які зрозуміють, підтримають, вислухають і дадуть пораду – єдина команда, сильна й непереможна…

Розробка сайту:  uaBiznes.info