У ритмі студентського життя:

про результати участі голови студентського Віче ХКТЕІ у засіданні молодіжного форуму студентського життя Хмельниччини

Представники студентського Віче Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту 23 вересня 2014 р. відвідали молодіжний форум «Спектри діяльності молодіжних громадських організацій та лідерів самоврядування в контексті розвитку сучасного суспільства». Захід був організований з метою активізації діяльності молодіжних громадських організацій, представників студентського самоврядування і накреслення шляхів їх співпраці з управліннями молоді та спорту Хмельницької міської ради та Хмельницької обласної державної адміністрації. Результатами роботи форуму мали стати створення банку ідей та план реалізації проектів на 2015 рік.
     З вітальним словом виступили начальник управління молоді і спорту Хмельницької міської ради В.Вешко та начальник управління молоді і спорту ХОДА І.Мерлені.
     На форумі презентували свою роботу молодіжні громадські організації, зокрема:
Денис Монастирський продемонстрував Проект молодіжних волонтерських трудових загонів «У майбутнє через культуру».

     Метою та завданнями цього проекту є:
     1) організувати у навчальних закладах області молодіжні трудові загони для відродження об'єктів культурної спадщини Хмельницької області;
     2) проводити просвітницьку роботу з молоддю щодо відродження культурної спадщини регіону.
     Наталія Шмурікова представила учасникам форуму роботу Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». (Зауважимо, що студентка нашого інституту Лілія Середа за підсумками участі у волонтерських акціях отримала відзнаку «Золоте серце України»).
     Головною метою діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров'я українських дітей.
     Андрій Зоїн розповів про мистецький фестиваль «Республіка»,який одночасно виступає фестивалем музики та стріт-арту. Мета фестивалю: виступити інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецгвоспоглядання і споживання до мистецтвотворення, тобто перетворити гостей фестивалю та громаду міста з простих глядачів на безпосередніх учасників трансформації міста.
     Під час форуму були представлені презентації кращих практик і досвіду реалізації молодіжних програм для дітей на муніципальному та державному рівнях.
     Організатори форуму відзначили студентство Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту як активних учасників у багатьох загальноміських та обласних акціях, проектах.
     На часі - нові горизонти звершень, нові перемоги і справи на користь суспільству!

Анна Пирог, голова студентського Віче ХКТЕІ

Розробка сайту:  uaBiznes.info