Традиційне свято інавгурації

Студентська пора - найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості. Втім, кожен першокурсник Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту знає, що студентом він стане, пройшовши традиційний "обряд" під назвою Посвята в студенти.

Ще вчора ви булі школярами, а сьогодні вже студенти…

Традиційне свято інавгурації першокурсників

     1_25Кожного року студентська братія ХКТЕІ поповнюється численною когортою нових людей. Їх усіх, таких різних, тепер об'єднує одне слово —студент.
     Студентська пора — найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.
     Втім, кожен першокурсник Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту знає, що студентом він стане, пройшовши традиційний «обряд» під назвою Посвята в студенти.
     Інтерактивний захід  студентського Віче у форматі інформаційного тренінгу з елементами мистецьких майстер-класів проходив у навчально-виробничому кафе «Меркурій» з 22 по 25 вересня 2014 року.
     Новоприбулі студенти мали змогу не лише зануритися в дивовижний, такий незабутній і неповторний світ студентського життя, але й  відчути себе особистістю та частиною згуртованої команди.
     Із несподіваною появою Професури, в ролі яких були члени клубу інтелектуального спрямування «Ерудит», усі присутні налаштувались на наукову урочистість заходу.
     На початку свята з теплими словами привітань до студентів звернулися представники ректорату, декани та завідувачі відділень.
     Вважаючи, що найкращим типом взаємовідносин та співпраці «викладач-студент» - є «рівний-рівному», провідною ідеєю цього року стала участь викладачів у проведенні заходу.2_25
     Діалоги ведучих, як і у навчальному процесі, відображали «конфлікт академічної драми». Практичний психолог Кирилюк Юлія Миколаївна, (уособлювала викладача який намагається передати студентам знання), і старшокурсник Будник Денис, (уособлював Особистість студента, який через лінощі та веселе позаінститутське життя не завжди сумлінно виконує поставленні завдання) давали поради з наукової організації студентського життя у формі жартівливої дискусії.
     Члени студентського Віче, орієнтуючи першокурсників в особливостях студентських буднів, жартома та всерйоз розповіли про своє студентське життя, про традиції навчального закладу, поділились досвідом успішної здачі сесії та дали поради, де першокурсники можуть реалізувати себе не лише в науковому та творчому житті та проявити свої інтелектуальні здібності. 
     3_20Учасники творчих об’єднань інституту  вкотре продемонстрували свої таланти, підготувавши яскраві художні номери. Це святкове дійство із феєричним шоу, запальні хореографічні композиції, мелодійні  ліричні пісні, калейдоскоп студентського гумору та море дійсно позитивних емоцій.
     Родзинкою свята стала поява веселого Шляпніка, який за допомогою свого капелюха зчитував думки першокурсників про обрану професію, про одногрупників їх плани на студентське життя та виявив ностальгію викладачів за  минулим періодом студентства.
     Кульмінацією свята та найбільш хвилюючим для всіх був момент виголошення клятви студента ХКТЕІ. Це один із ритуалів «ініціації» студентів та академічних наставників. Трепетне таїнство, в ході якого покровителька знань та наук – Афіна Паллада проголосила Заповіді студента, а першокурсники урочисто дали клятву, отримали в дарунок «граніт науки» (бублики), після чого за кольором стрічки визначили «найфартовішого» студента.
     Без уваги Богині не залишили і наставники академічних груп. Вони склали Присягу куратора і пообіцяли змінити кращих на найкращих. Вони привітали своїх вихованців та побажали їм бути цілеспрямованими, наполегливими і не втрачати можливостей!
     Завершилася посвята фуршетом та запальною дискотекою, де студенти першого курсу мали змогу проявити свої творчі здібності, таланти та творчі ідеї.
     Упевнені – ПОСВЯТА у студенти – це подія, яку першокурсники запам’ятають назавжди, адже вона втілює атмосферу відчайдушної юності, студентського завзяття і гумору і, звичайно ж, самовідданої дружби на віки.
     Шановні першокурсники! Ви стали на крок ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху в професійній сфері. Пам’ятайте, що кожен день, кожну хвилину де б Ви не були і що б Ви не робили - Ви навчаєтеся! Знаходячи нові знання, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими. Ми всі – студенти в цьому житті.

З найкращими побажаннями першокурсникам Олена Домбровська та студентське Віче ХКТЕІ

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info