СПОКОНВІЧНІ ТРАДИЦІЇ "ПОДОЛЯНЧИКА"

Нові обличчя студентства ХКТЕІ

podolya     Привіт !!!!  Я -  Ірина Федик, мені 15 років. Разом з  красунею подругою – Марією Гольнік, ми займаємось у гуртку  народного художнього колективу України ансамблю танцю «Подолянчик».
     Я була зачарована народним танцем ще у садочку,  милувалась виступами танцювальних ансамблів по телебаченню і завжди мріяла так неперевершено навчитись танцювати. І от у п’ять років  мама привела мене у «Подолянчик» на перше заняття з народних танців, якими я займаюсь  досі і вже не уявляю свого життя без них!
     Розповім про цей чудовий колектив! «Подолянчик» було засновано у 1964 році.  З  танцювального гуртка в 16 осіб розпочалась історія славнозвісного осередку української, а найголовніше, подільської хореографії.
     З ансамблем я люблю подорожувати влітку різними містами та країнами. Ми були у Шостці, Тернополі, Запоріжжі, у Криму. А  23-25 серпня 2013 р. брали участь у фестивалі  “Светоч-2013”, присвяченому 1150-ій річниці слов’янської писемності, що пройшов у портовому естонському місті Пярну. Цей  захід став гімном слов’янської культури за кордоном. Естонський “Светоч-2013” зібрав таланти з шести країн ― 32 колективи з Росії, Білорусі, України, Фінляндії, Латвії та Естонії. Нашу країну репрезентував колектив мого рідного міста Хмельницького - народний художній колектив України  ансамблю танцю “Подолянчик” Палацу творчості дітей та юнацтва.
     Ми також були в Туреччині у серпні 2014 року: «Подолянчик» запросили на Міжнародний фольклорний фестиваль танцю у м. Ялвач. На цей захід приїхали колективи з Грузії, Абхазії, Болгарії, Угорщини і Туреччини. П‘ять днів на гостинній турецькій землі відбувалося свято танцю, впродовж якого артисти з різних країн демонстрували своє мистецтво. «Подолянчик» презентував сольний концерт, який запальними танцями подільського колориту зачарував серця гостей та жителів міста.
     24 квітня 2014 року в обласному музично-драматичному театрі ім. Старицького відбувся ювілейний концерт НХКУАТ «Подолянчик», присвячений 50-ти річчю створення колективу. Цей захід вразив феєрією вічної магії танцю. У концертній програмі брали участь 280 вихованців колективу від  5 до 17 років, В тому числі і ми з Марією.
     Але, на жаль, вік учасників ансамблю обмежується 16 роками. До того ж потрібно обрати професію до душі. Наші друзі Богдан Бугаєнко, Катерина Мяснікова, Аліна Палічук розповіли нам про чудовий навчальний заклад, в якому вони опановують спеціальність за певним фахом і в якому мають змогу в позааудиторний час безкоштовно займатися танцями.
     Ви не повірите, але танці для мене – це обов’язкова частина життя, частинка душі, від якої вже ніколи не відмовишся!
     Хто хоче здобути якісну освіту і мати цікаве студентське життя, приєднуйтесь до нас - студентів  коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту!

Ірина Федик, майбутній бухгалтер

Розробка сайту:  uaBiznes.info