День працівників освіти у ХКТЕІ

День працівників освіти – це свято, що символізує єдність неба і землі, єдність мудрості і прагнення досконалості, єдність праці і звершень.

        День працівників освіти – це свято, що символізує єдність неба і землі, єдність мудрості і прагнення досконалості, єдність праці і звершень. А ще – єдність Педагога і Студента, єдність тих, хто Вчить, і тих, хто Вчиться. Продовжуючи традицію, закладену у 2014 році, яка виразно підкреслює єдність педагогів та студентів, 01 жовтня 2015 року у ХКТЕІ відбулося яскраве та вражаюче концертне дійство у форматі «Дві зірки», приурочене Дню працівників освіти.

    На свято завітали поважні гості. Серед них – Віктор Ростиславович Філіпчук – голова Хмельницької обласної спілки споживчих товариств, заслужений працівник сфери послуг України; Віктор Володимирович Кравець – в.о. голови обкому профспілки працівників споживчої кооперації Хмельницької області.
    Улюблена і традиційна «Після про вчителів» у виконанні хору ХКТЕІ «Прибузькі солов’ї» відкрила урочисте зібрання. Виконанням наступної композиції учасники хору вирішили продемонструвати, що вміють розрізняти велику російську культуру та російський імперський шовінізм,підготувавши пісню-дарунок російською мовою «Учителям».
    Із вітальним словом звернулася до присутніх в.о. ректора інституту, заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук, доцент Людмила Миколаївна Коваль, підкресливши вагомість та відповідальність місії педагога, привітала гостей урочистості зі святом та висловила вдячність колегам за відданість професії. За вагомі досягнення окремі працівники нашого навчального закладу були відзначені грамотами. Така урочиста «нотка» проакомпанувала початок концертного дійства урочистої події.
    Першими на сцені з’явилися дві чарівні леді – Ганна Петрівна Зеленська та майбутній товарознавець, студентка бакалаврату Карина Горбатенко із твором «Педагогічна поема». Їх розділяють десятиліття, однак у обох – спільний шлях пізнання таїнства товарознавства, обом дарований неймовірний талант до ліричного, поетичного слова.
    Романтичну композицію «Луна Ту» із хореографічним супроводом виконав неперевершений і ліричний Містер Інституту-2015 Олександр Приян у дуеті з елегантною і талановитою педагогом з вокалу Аліною Володимирівною Козловською. Ще перебуваючи у статусі студента-першокурсника, Олександру вдалося завоювати симпатії, розкриваючи в собі різнобічні таланти. Він став прикладом та зразком для нинішніх першокурсників.
    Особливою сміливістю є вихід на сцену спільно зі студентами педагогів і співробітників – новачків інституту. Цьогоріч дебютували чарівні Лілія Олександрівна Салій (співробітник фінансової служби інституту) та Оксана Вікторівна Мудракова. Окрім того, Оксана Вікторівна дебютувала цього дня ще й у якості ведучої концертного дійства.
    Якісним театральним мистецтвом насолодилися гості урочистого дійства. Досконалу постановку представили працівник навчального закладу Вадим Володимирович Гага та студенти, учасники театральної студії ХКТЕІ Олександр Предка, Олександр Тюх, Віталій Будяй, Роман Дашевський. Імпреза за творами Т.Г.Шевченка «Гайдамаки» та «До Основ`яненка» продемонструвала силу українського слова, яскравість та динамічність українського танцю. Вражаюча гра акторів іскрою емоцій наповнила серця присутніх.
    Чуттєвість та глибину таланту показали наступні учасниці концерту – неперевершені викладач кафедри фінансів та бухгалтерського обліку Зоя Анатоліївна Пірог та зірочка вокалу Ірина Вербич. Пісня «Тримай» у їхньому виконанні перетворилась на ніжний вияв почуттів, торкнулася душі кожного.
    У нашому навчальному закладі уже існує чимало творчих дуетів, які сформувалися під час підготовки до урочистих подій. Серед них і дует, який тішить нас своїми творчими інсталяціями – кандидата економічних наук, доцента кафедри товарознавства Андрія Вікторовича Савіцького та майбутнього фінансиста, керівника хореографічної студії «Модерн» Анастасії Антоненко, які виконали англомовну композицію у стилі рок.
    Два бухгалтери з’явилися на сцені, теперішній та майбутній – Лариса Миколаївна Клименко та студент бакалаврату Олександр Предка, які продемонстрували божественну іскру таланту, поєднуючи вокальні та театральні здібності.
    Ще однією дебютанткою вечора стала голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Олена Юріївна Сердюк. Разом із майбутньою фінансисткою Діаною Заболотною та хореографічною студією «Модерн» чарівні леді продемонстрували чудове виконання емоційної композиції «Танго», проявивши сміливість, пристрасть та неймовірні емоції.
    Майже у повному складі на сцену вийшли викладачі кафедри і циклової комісії фінансів і бухгалтерського обліку із гумористичною піснею на мелодію «Я і Сара – кльова пара», а саме – Людмила Василівна Чук, Ольга Миколаївна Подокопна, Тетяна Андріївна Піхняк, Галина Володимирівна Булат, Альона Володимирівна Олійник та Юлія Миколаївна Осадчук. Вони здивували присутніх своєю безпосередністю та відкритістю, продемонстрували вокальний талант і чудові артистичні здібності.
    Найнесподіванішою композицією дійства став виступ трьох вишуканих, галантних кавалерів, які творчим перформансом закликали усіх до здорового способу життя – викладачів фізичного виховання інституту Володимира Миколайовича Севастьянова, Василя Михайловича Оніщука та Ігора Анатолійовича Щура. Композиція «Зарядка», яку вони представили, супроводжувалась гаслом: «Мистецтво за здоровий спосіб життя!»
    Артистично, радісно, патріотично зустріли День працівників освіти в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті. У часи випробовувань, найскладніших соціальних потрясінь, ми, як і завжди демонстрували силу духу, любов до життя, до праці, до студентства.

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info