ЧАС ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

07 квітня 2015 року студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту в рамках Всесвітнього дня здоров’я взяли участь у флеш-мобі «Марш здоров’я».

    Передвеликодні дні – це час завершення вагомих справ, переосмислення вчинків, період формування і реалізації позитивних життєвих цілей.
    07 квітня 2015 року студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту в рамках Всесвітнього дня здоров’я взяли участь у флеш-мобі «Марш здоров’я». Студентська колона ХКТЕІ була визнана кращою за оформленням, презентацією, речівками. Також представники нашого ВНЗ перемогли у конкурсі плакатів і були нагороджені грамотою Управління молоді і спорту Хмельницької міської ради.
     Вітаємо з цією перемогою координаторів акції від інституту – циклову комісію загальноосвітніх дисциплін ХКК ХКТЕІ!
    08 квітня 2015 року в рамках спільної профілактичної і правоосвітньої роботи ХКТЕІ та правоохоронних органів відбулась зустріч студентства із оперуповноваженою кримінальної міліції у справах неповнолітніх, старшим лейтенантом Оленою Геннадіївною Козицькою. Обговорювались актуальні для сучасного українського суспільства проблеми кримінальної відповідальності за зберігання та розповсюдження наркотичних речовин, незаконний обіг зброї.
    Лаконічний, аргументований виступ Олени Геннадіївни був візуально доповнений низкою відеоматеріалів, що унаочнюють наслідки протиправних діянь в зазначеній сфері. Зауважимо, що саме 08 квітня завершився традиційний щосеместровий тиждень правової просвіти у ХКТЕІ, координаторами якого були викладачі циклової комісії і кафедри суспільних дисциплін.
    09 квітня 2015 року відбувся традиційний щорічний захід – відкрита виховна година «Духовні витоки, християнська сутність, традиції Великодня». Зустріч стала поєднанням діалогу-диспуту щодо духовної сутності свята, його витоків, філософії та розуміння з позиції свідомості пересічної людини. Отець Андрій, що багато років свого життя присвятив справі служіння та роботі з молоддю, натхненно, проникливо та по-філософськи спілкувався зі студентами щодо найактуальніших проблем сучасної молоді, пріоритетних цінностей, життєвих цілей.
    Керуюча НВК ХКТЕІ кафе «Меркурій», викладач фахових дисциплін Наталія Анатоліївна Гуцалюк яскраво і «смачно» розповіла усім про традиції великоднього кошика, символічне значення страв, біблійні легенди, пов’язані з різними продуктами. А також щиро і щедро поділилась рецептурами пасхальних смаколиків.
    Сподіваємось, що насичений зустрічами, корисними знаннями, добрими справами передвеликодній тиждень став часом здобуття вагомого соціального досвіду для усіх учасників вказаних заходів.
    Напередодні великого свята бажаємо усім: нехай музика великодніх дзвонів розбудить усі байдужі серця і перетворить їх у храм великої любові. Нехай велична чистота і піднесеність Великоднього свята об’єднає людей доброї волі, створить із нас один великий і сильний народ – єдину українську родину!

Розробка сайту:  uaBiznes.info