Толерантність: об’єднуємо зусилля

У рамках соціально-культурної, просвітницько-інформаційної співпраці між ХКТЕІ та Хмельницькою обласною універсальною бібліотекою ім. М. Островського, студенти-першокурсники нашого інституту взяли участь в інтерактивному заході «Толерантність: об’єднуємо зусилля» (присвячений до Міжнародного дня толерантності)

«Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми
та з іншими ідеями» 

     У рамках соціально-культурної, просвітницько-інформаційної співпраці між ХКТЕІ та Хмельницькою обласною універсальною бібліотекою ім. М. Островського, студенти-першокурсники нашого інституту взяли участь в інтерактивному заході «Толерантність: об’єднуємо зусилля» (присвячений до Міжнародного дня толерантності). Завданнями форуму було визначено виховання міжнаціональної та міжрелігійної толерантності, запобігання ксенофобії та расової дискримінації, формування навичок безоціночного спілкування, толерантного, доброзичливого ставлення до представників інших національностей.
     Толерантність починається з міжособистісної пошани, з прийняття «чужого». Саме тоді міжкультурне збагачення один одного. Знання про інше змушує тебе більш глибоко пізнати своє.
     Впродовж заходу студенти мали можливість поспілкуватись із фахівцями Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт»: Галиною Атаманчук та Анатолієм Музикою, які презентували музично-виховний проект «Ми різні – ми рівні» та з радістю відповідали на запитання студентської молоді.
     Також юні ресторатори та програмісти споглядали експозицію пересувної виставки банерів про сучасність і історію Національних громад України під назвою «Разом».
     Окрім того, відбувся огляд тематичної книжкової виставки «Толерантний світ – гармонійний світ».
     Саме такого змістового наповнення зустрічі дають можливість нам ще раз переконатись і ствердно сказати, що терпимість до чужого тобі способу життя, релігійної, національної й культурної належності, мови, звичаїв, цінностей, почуттів, фізичного і психічного стану, зовнішнього вигляду є головною умовою стабільності й миру в такому різноманітному сучасному світі.
     Зміни, що відбуваються як у країні, так і в кожному з нас щоденно, набувають надзвичайно важливого значення, бо в мінливому світі геополітичних перетворень це набуває глобального сенсу. Тож ми всі є учасниками цих перетворень і від нас залежить якість цих перетворень і змін, а без толерантності це зробити неможливо. 

Координатор заходу від ХКТЕІ,
практичний психолог
Юлія Миколаївна Кирилюк  

Розробка сайту:  uaBiznes.info