ВІТАЛІЙ ВОЛКОВ

Нові обличчя студентства ХКТЕІ

volkov     У цьому навчальному році я стала куратором групи майбутніх бухгалтерів. Серед великої кількості  молодих людей, цього юнака одразу запримітила.  Він виділявся високим зростом, поставою, широкими плечима та відвертим відкритим поглядом блакитних очей.
     При  першому знайомстві із групою на виховній годині серед переліку запитань обов’язково ставлю запитання про те, чи займаються студенти спортом, адже давно відомо, що «в здоровому тілі – здоровий дух». За роки роботи я зробила висновок, що студенти, які, крім навчання паралельно займаються спортом, менше пропускають занять через хворобу, краще навчаються, більш комунікабельні, швидше адаптуються у новому колективі.
     Так-от,  те, що Волков Віталій займається спортом, було одразу помітно. Але яким?  Багато видів спорту у світі. І щороку з'являються все нові і нові види спортивних подолань фізичних можливостей людини. На думку Віталія,  одним із найкращих видів спорту є ПЛАВАННЯ.
     Коли я запропонувала юнакові розповісти на виховній годині про історію виникнення та сучасні види професійного плавання, він залюбки погодився.
     Студенти групи слухали цікаву доповідь спортсмена про те, що плавання, при всій своїй зовнішній легкості та доступності для занять ним, є одним з найважчих (фізично і не тільки) видів спорту. Але в цьому є своя принадність і краса, свій незвичайний шарм, своя неповторність і самобутність.
     Організм людини майже на 80% складається з води, водна стихія найбільш близька для роду людського. Кожен з нас повинен вміти плавати, навіть незважаючи на внутрішні фобії і страхи, що пов’язані з водою.
     Після виховної години дівчата групи буквально «закидали» Віталія запитаннями. Ми з’ясували,  що тренуватися почав з 10 років. Батьки  віддали Віталія на  плавання, зовсім не сподіваючись на якийсь спортивний результат у майбутньому, на великі перемоги і рекорди. Під керівництвом Гречух Тетяни Володимирівни (тренера ДЮСК №2) сьогодні у юнака другий дорослий розряд з плавання та багато медалей і грамот обласного управління молоді та спорту.
     Для Віталія плавання - це філософія, цілий світ, зіткнувшись з яким, він назавжди залишився заручником магії водної гладі, шуму води і, одночасно, тиші і спокою, який відчуваєш у момент знаходження на дистанції. Тренується щоденно, два рази: зранку і ввечері. Крім того, Віталій навчається в групі Б-911. Фах бухгалтера вирішив здобути за порадою мами, якій рекомендували наш навчальний заклад друзі з державної податкової інспекції у Хмельницькій області.
     Переконана, що студенти, життя яких пов’язане зі спортом, безперешкодно подолають всі труднощі, стануть справжніми фахівцями в обраній спеціальності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спілкувалась куратор групи Б-911
Людмила Василівна Чук

Розробка сайту:  uaBiznes.info