Олімпійський урок

"В здоровому тілі – здоровий дух"

     «В здоровому тілі – здоровий дух», - здавна відомий вислів, наповнений глибоким змістом. Той, хто не нехтує фізичними навантаженнями і хоча б 10-15 хвилин на день приділяє спорту - сповнений енергії та натхнення. Завдяки цьому має гарний настрій, високу робочу продуктивність, чудовий вигляд. Навіть науковці стверджують, що 50 % здоров’я людини залежить від способу життя.
     Крім того, спорт – це й культура. Видатні спортсмени завжди виховані, стримані та відповідальні. Адже із того моменту, коли людина вирішила серйозно пов’язати своє життя із спортом, їй доводиться настільки систематизувати розпорядок дня, що це вже стає інстинктом. Людина дійсно віддана спорту, завжди володіє високим рівнем культури. Вона вимоглива, самокритична і точна, розсудлива. Розуміє, що на кожного сильного знайдеться сильніший, розумного - розумніший, красивого – красивіший. Немає меж для самовдосконалення. Тому ніколи не слід зупинятися на досягненому.
     Завдання вищої школи полягає не лише в обов’язку дати студентам знання, а й спрямувати на правильний шлях у житті, сформувати їх як особистість, сприяти розвитку свідомості. Саме з такою метою 11 вересня 2014 року в Хмельницькому кооперативному торговельно – економічному інституті відбулася традиційна виховна година – «Олімпійський урок», який присвячений популяризації фізичної культури і спорту. У ролі організаторів заходу виступили педагоги навчального закладу Севастьянов Володимир Миколайович – керівник ФОКу та хореограф, керівник танцювальної студії «Модерн» Веретко Ірина Андріївна.
     Основною метою проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку стало виховання студентів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок культури і здорового способу життя, залучення студентів до активних занять фізичною культурою і спортом. Таким чином, організація спортивно – масової роботи у нашому інституті спрямована на формування у студентів свідомого ставлення до свого здоров’я і дотримання здорового способу життя.
     Варто зазначити, що в нашому ВНЗ створені оптимальні умови для того, щоб студенти могли проявити себе у спорті. В приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) регулярно проводяться заняття, тренування під наглядом викладачів. Їх результативність доводять здобутки вихованців. Так, одним із головних показників ефективності роботи у 2013-2014 н. р  стала участь студентів ХКТЕІ у загальноміській Спартакіаді, де вони здобули ІІ місце.
     Приміщення ФОКу не лише надає можливості для проведення занять з фізичного виховання, тут створені умови для роботи спортивних секцій, проведення змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Особливою відзнакою є те, що саме наш ФОК став місцем для проведення Всеукраїнських фінальних змагань з міні-футболу у 2008 році, настільного тенісу у 2007 році, а також -   волейболу у 2008 році студентських спортивних ігор серед ВНЗ Укоопспілки І-IV р.а. А в лютому 2009 року на базі ФОКу відбувся чемпіонат України з гирьового спорту, у жовтні – чемпіонат світу. У 2012-2013 н. р проводився Міжнародний турнір з боксу пам’яті Євгена Кужельного, а також - Всеукраїнська олімпіада учнівської молоді з фізичної культури.
     Червоною стрічкою «Олімпійського уроку» стала лекція відповідального секретаря Хмельницького обласного відділення Національний Олімпійський Комітет України – Флентіна Віктора Володимировича. Разом із лектором присутні здійснили екскурсію олімпійськими сторінками історії, познайомилися із видатними спортсменами свого часу, їхніми досягненнями, найобізнаніші отримали від лектора призи, а навчальний заклад – спортивні м’ячі у подарунок!

Розробка сайту:  uaBiznes.info