МІРІАН ДУНДУА

Нові обличчя студентства ХКТЕІ

fd2     Минуло два місяці нового навчального року. У кураторів і викладачів, керівників наукових і творчих студій, ініціаторів соціальних та волонтерських проектів, коли вони діляться спільними враженнями, формується узагальнений образ першокурсника 2014-2015 навчального року. І, щороку, цей портрет – унікальний і неповторний, як особливі долі кожної молодої людини, професійне становлення якої розпочинається у стінах ХКТЕІ.
     Міріан Дундуа. Скромний і вихований, зі щирою посмішкою юнак. Ми помітили його з перших днів у товаристві студентів-активістів, майбутніх товарознавців - Олександра Солом'яного, Сергія Кирилюка, Сергія Чубатова, Валерія Сопіжка.
     Згодом зі здивуванням дізнались, що наш Міріан – справжня зірка великого спорту, має більше півсотні престижних нагород, серед яких – ІІ місце Чемпіонату світу з кікбоксингу (Угорщина, 2012).
     Під час розмови Міріан розповів чимало цікавих моментів із власного життя, зокрема про те, що його корені – це Грузія, місто Тбілісі, звідки родом його дідусь-військовослужбовець, який у віці 25 років був переведений на службу до м. Хмельницького. Саме на честь дідуся, майстра спорту з плавання, який багато років був воєнкомом, юнак був названий Міріаном.
     Тренуватись розпочав у 11 років, наполягли батьки: «Щоб у сина не було часу на шкідливі звички». Сьогодні Міріан вважає, що це було дуже мудре рішення, адже за сім років тренувань він став справжнім чоловіком – сильним, відповідальним, надійним, зрозумів, що шлях до перемоги передбачає титанічну працю та наполегливість.
     Найяскравішим здобутком спортивної кар’єри вважає свій перший бій і здобуття срібної медалі у категорії «дорослі» на Міжнародному турнірі з кікбоксингу у м. Феодосія (2012 р.).
     Цікаво, що уперше про вступ до Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту Міріан задумався ще два роки тому: друзі переконували, що це – найкращий вищий навчальний заклад.
     На той час юнак вирішив продовжити навчання у школі, а ключовим моментом до прийняття рішення про вступ саме до нашого інституту стало відвідання декількох мистецьких заходів у стінах ХКТЕІ. «Найбільше мене вразив фестиваль-огляд «Містер і Міс ХКТЕІ – 2014», в якому брали участь мої друзі. Думаю, такі події запам’ятовуються на усе життя. Музика, кольорова гама заходу, хореографічні постановки, вокальні номери – усе на дуже високому рівні. Вразило, що усі молоді люди, які брали участь у конкурсі, здобувають серйозні економічні професії, вони не навчаються спеціально на акторів, танцюристів чи співаків», – ділиться враженнями Міріан.
     Поки ми спілкуємось, юнак розглядає різні грамоти, фотографії, що прикрашають моє робоче місце. Його увагу привертає сертифікат про участь у Міжнародній конференції у польському місті Гніве, куди нас, науково-педагогічних працівників ХКТЕІ, запрошували організатори наукового форуму – Гданська школа туризму і готелярства.
     Мимоволі ми починаємо обговорювати співпрацю нашого ВНЗ із польськими вищими навчальними закладами, спільне проведення наукових форумів, програму «подвійний диплом», закордонні стажування наших студентів. Міріан ділиться власним баченням: «Знаєте, удома і навчатись, і навіть перемагати у спортивних турнірах набагато легше. Однак, коли ти доводиш свою майстерність на «чужому» полі бою, це ставить тебе на сходинку вище навіть у власних очах. Це дуже добре, що ми «стаємо на крило» на Батьківщині. Але удосконалюватись потрібно у співпраці. А інколи – і в змаганнях за кордоном».
     Сьогодні Міріан Дундуа отримує свої перші атестації як студент ХКТЕІ, а також щоденно вивчає нові танцювальні па на репетиціях до традиційного осіннього балу.
     Побажаємо йому удачі та вдалого хореографічного дебюту! 

Спілкувалась Вікторія Церклевич

Розробка сайту:  uaBiznes.info