Чемпіонат світу з гирьового спорту

23-25 жовтня Хмельниччина вперше приймала на своїй гостинній землі учасників Чемпіонату світу з гирьового спорту. До Хмельницького з’їхалися команди з Італії, Казахстану, республіки Білорусь, Татарстану, Ірану, Молдови, Польщі.

       23-25 жовтня Хмельниччина вперше приймала на своїй гостинній землі учасників Чемпіонату світу з гирьового спорту. До Хмельницького з’їхалися команди з Італії, Казахстану, республіки Білорусь, Татарстану, Ірану, Молдови, Польщі. Найбільше спортсменів було представлено в збірній України. 17 Чемпіонат світу відбувся на навчально-спортивній базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту за безпосередньої підтримки у проведенні заходу голови обласної державної адміністрації Івана Гавчука. Відкриваючи велике спортивне свято, високопосадовець привітав усіх учасників - спортсменів, тренерів, суддів та гостей, з визначною подією Іван Гавчук побажав усім учасникам перемог, хоча відверто зізнався, що вболіватиме за українську збірну. Лист-привітання з нагоди проведення 17 Чемпіонат світу з гирьового спорту від міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка зачитав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Яковюк. Урочистості продовжилися святковим концертом.
      А вже 24-25 жовтня почалися змагання за нагороди. В складі національної збірної України титул чемпіона світу у ваговій категорії до 70 кг захистив львів’янин Володимир Андрейчук. Володимир Андрейчук показав найкращий результат як у ривку (161 підйом), так і в поштовху (115 підйомів). Тож у сумі двоборства чемпіонський результат 33-річного українця склав 276 підйомів. Це п’ятий поспіль тріумф Андрейчука на світовому форумі у сумі двоборства. А загалом (в окремих вправах та у двоборстві) у колекції Володимира вже є 18 золотих медалей чемпіонатів світу.
      Вітаємо призерів Чемпіонату світу! 

Розробка сайту:  uaBiznes.info