Козацькі забави

Козацька доба – то є світла епоха,
Коли українці орлами літали.
Нікого вони не боялись нітрохи,
Від них вороги у бою відступали.

     Традиційно до Дня Збройних сил України в Хмельницькому кооперативному торговельно- економічному інституті проводиться спортивне свято «Козацькі забави» серед студентів сильної половини людства відділень коледжу та факультетів інституту. Так і цьогоріч, 5 грудня, п’ять команд, які згуртували найсміливіших та найпрудкіших юнаків, взяли участь у «Козацьких забавах».
     Головним суддею змагань був Оніщук Василь Миколайович. До складу журі належали Щур І. П., Пірог В.В., Севастьянов В. М. та члени студентського самоврядування. Підтримували та надихали учасників активні вболівальники.
     Перед початком змагань атмосферу драйву та азарту створила танцювальна постановка «Козацький гопак» від хореографічної студії «Модерн».

В іграх військову премудрість ясніше
Можна було передать юнакам, 
Щоб володіти шаблями вправніше, 
Спритність надати ногам і рукам!


     Ось і розпочалося дійство! Приємно було спостерігати, як запалали вогники азарту в очах учасників команд. Жага до перемоги переповнювала серця. Їхня енергетика передавалася присутнім. Адреналін у крові грав нестримно.  Це свідчило про те, що наші юні захисники – надійна опора для Вітчизни. Вони безстрашні, стійкі та вольові!
     Для юних козаків були підготовлені різнопланові розважальні завдання.  Хоч протягом заходу не раз звучало слово «забави», проте самі конкурси були далеко не дитячі. Хлопці демонстрували свою силу, вправність, витримку, завзятість, непохитність фізичну та духовну.
     Конкурсні розваги на зразок «Комплексна естафета», «Міряємо сили», «Готуйся до бою», «Хто більше зголоднів», «Стрибки на «сковороді», «Одягання ЗЗК (загальновійськовий захисний комплект), «Надувні кульки», «Єдність» стали перевіркою вправності й для самих юнаків. Це дало їм змогу випробувати  свою силу і стійкість, побороти певні страхи, комплекси. Подібні заходи – рушійна сила, поштовх до дій. Після їхнього проведення хтось починає більше собою пишатися, помітивши результати тренувань, хтось вчиться працювати в команді, сповнюється її духом, інший – розвиває в собі спортивну культуру, дехто помічає і визнає прогалини, розуміє, що варто наполегливіше працювати.
     Усі команди виклалися на повну. Та за кількістю балів перемогу отримали наші фінансисти, з чим ми їх сердечно вітаємо! Бажаємо, щоб отой запал та рівень енергетики ніколи не згасав, а лише зростав і заряджав оточуючих. З перемогою вас, хлопці!

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info