Ювілей мудрості, шани, величі духу

    Людина створена добро творити. Той, хто прийняв цю істину за девіз життя, – благословляється Господом Богом. Це не означає, що життя враз стає легким та безтурботним. Випробовуваннями, тривожними моментами доля «частує» кожного, проте духовна підтримка дає сили для їх подолання, а віра – зміцнює дух. Щира молитва завжди почута.
    «Благословенний Господом», – саме цією фразою розпочинає розмову про Тимофія Івановича Величка кожен, хто хоча б раз мав змогу поспілкуватися  з ним. Ця світла людина надзвичайно добра та щира. Він – яскравий приклад того, що віддаючи, людина примножує. У переддень величного свята Перемоги, 07 травня 2015 року, в актовій залі ХКТЕІ відбулися урочистості з нагоди 90-річчя ветерана праці, споживчої кооперації, видатного патріота і захисника Вітчизни, випускника першого випуску Хмельницького кооперативного технікуму, незмінного наставника студентської молоді – Тимофія Івановича Величка.
    Привітати ювіляра прийшли найшанованіші люди міста та області, серед них – народний депутат України С. І. Мельник, виконувач обов’язків міського голови                     К. І. Чернилевський, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Хмельницької обласної спілки споживчих товариств  П. Ф. Борщинський, заступник Хмельницького міського голови Г. М. Давиденко, начальник управління праці і соціального захисту населення С. І.  Воронецький, Голова обласної ради організації ветеранів України    В. І.  Купратий, Голова міської ради ветеранів ВВВ М. М. Садиков, генерал-майор, ветеран ВВВ І. І. Бабак, в.о. ректора Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту Л.М. Коваль, представники науково-педагогічного колективу та студентство ХКТЕІ. Ювілей такої визначної особистості, людини з великої літери – вагома подія для усієї свідомої, патріотичної громадськості Хмельниччини!
    До сьогоднішнього дня перше місце у житті Тимофія Івановича займає щира молитва в Ім’я Богу, яка допомагає пережити найрадісніші та найскладніші хвилини життя, вчить любити людей. Традиційно, першим до вітального слова було запрошено митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія, який висловив свою шану ювіляру, нагородив орденом.
    Тимофій Іванович – творець великої історії, яка червоною ниткою вплітається у долю кожної людини. Ювіляру завдячують чимало поколінь наших земляків, і не тільки – за його підтримку та допомогу, поради і настанови. Кожен з виступаючих тримаючи мікрофон, помітно хвилювався, адже з уст лунали не просто завчені слова, а емоційно забарвлена мова з витоками від щирого серця. З вітальних слів присутні почули лише незначну частину інформації про вагомий внесок вчинків Тимофія Івановича. Це примусило багатьох замислитися про власні вчинки. Виникло розуміння того, що обставини, вік не є перешкодами для того, щоб творити історію.
    Зокрема, були згадані слова в.о. ректора Хмельницького кооперативного торговельно- економічного інституту Людмили Миколаївни Коваль про те, що Тимофій Іванович – наш справжній оберіг. Це дійсно так. Він доклав чимало зусиль для зведення нашого храму науки, будучи головним бухгалтером обласної торгової бази у мікрорайоні Гречани.
    У переддень 9 травня варто зазначити, що сучасне покоління більше, ніж будь-коли, усвідомлює велич подвигу Тимофія Івановича та його побратимів. Їхнє життя – це істинний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості і добра.
    Студенти ХКТЕІ із хвилюванням готували музичні постановки для гостей, аби показати, що недарма діди-прадіди ціною життя, фізичних та духовних травм виборювали для нас мир. Молодь прагне розвиватися, працювати і творити, маючи таких наставників.
    Шановний Тимофію Івановичу, дорогі ветерани! Бажаємо Вам міцного здоров’я, духовної сили, незламної віри у те, що настане день, коли голуб миру високо злетить над Україною і помахом крила змете всю біду із рідної землі назавжди! Многії, благії літа!

Розробка сайту:  uaBiznes.info