Свято мудрості та любові

"...усе життя ми будемо пам’ятати, навчальний заклад, що фундамент у світ звів. Щороку, подумки, ми будемо вітати, із днем працівника освіти всіх любих викладачів",

«… усе життя ми будемо пам’ятати,
Навчальний заклад, що фундамент у світ звів.
Щороку, подумки, ми будемо вітати,
Із днем працівника освіти всіх любих викладачів», - 

     саме у такій атмосфері відбулося святкування до дня освітнього працівника у стінах Хмельницького кооперативного торговельно – економічного інституту. 
      Кожен працівник нашого навчального закладу – це не просто особа, яка займає посаду, виконує систематично сплановані обов’язки, а, в першу чергу, - педагог із великим серцем, наповненим опікою, турботою, переживанням та материнською і батьківською любов’ю до своїх вихованців. Студенти це відчувають і цінують. Тому в концертні номери, приурочені святу, вони також вклали частинку своєї живої душі.
     
Урочисте свято вражає глибиною свого значення. За ним тягнеться масивно-барвистий шлейф із синонімічного ряду понять: свято мудрості, доброти, співчутливості, розуміння, любові до людини, прагнення до самовдосконалення, поваги та шани до Батьківщини. Таким чином, за традицією, святкування розпочалося із виконання Гімну України та Гімну ХКТЕІ.
     
Далі на сцену вийшов студентський хор «Прибузькі солов’ї», який, своїм мелодійним звучанням, наче покликом гучних дзвіночків, витягнув нас із надокучливої буденності у світ гармонії, спокою та духовної легкості. Юні таланти потішили присутніх виконанням композиції «Пісня про вчителів».
     
Факт, що Хмельницький кооперативний – це креативний і найкращий інститут! Тому наш хор не зупинився на одній композиції, а, як мовиться, на ділі довів це виконанням пісень «Хмельницький кооперативний» та «Вчителька». Виступи хорової капели «Прибузькі солов’ї» – присвята наставникам-педагогам, науковцям, ветеранам педагогічної ниви, усім працівникам храму знань, які дарують або дарували тепло своїх сердець студентству нашого інституту!
     
Кооперативний – особливий заклад, що зріс на традиціях і впроваджує інновації. Ми відкриті для сприйняття світового досвіду і прогресу, але залишаємося патріотами власної країни. Саме таку позицію сповідують мудрі та відповідальні викладачі закладу. Щирі вітання з нагоди професійного свята прозвучали з вуст першого проректора ХКТЕІ Вадима Валентиновича Пірога; традиційно було вручено почесні грамоти працівникам освіти.
     На свято завітали й високоповажні гості – керівництво Хмельницької обласної спілки споживчих товариств. Так, Володимир Антонович Засаднюк виступив із вітальним словом до свята, підкресливши вагомість та значущість, високу відповідальність та неосяжну значимість роботи педагога. Побажав, щоб робота була плідною і мала ще більший прогрес у майбутньому.
     Видатний Тарас Шевченко заповідав нам, нащадкам: «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Саме тому, шануючи рідну культуру, віддаючи належне її красі, її здобуткам, ми відкриті науці, культурі, мові інших народів. Слідуючі виступи наших студентів - Чук Аліни, Мусієнка Вадима, Барановської Тетяни, Наталії Суходоли та Юлії Циганкової дозволили насолодитися
англомовними композиціями.
     Не лише піснями вихованці вітали своїх 
високошановних педагогів. Динамічним і яскравим, сповненим емоціями радості, упевненості, краси постав перед присутніми український народний танець «Гопак» у виконанні хореографічної студії ХКТЕІ «Модерн».
     Надзвичайно приємною несподіванкою була поява на сцені квінтету викладачів – Гречаник Людмили Степанівни, Ілюсь Галини Сергіївни, Леськової Світлани Василівни, Пірог Зої Анатоліївни, Якимишиної Галини Володимирівни із творчим доробком
«Україно, матінко моя». Мелодійно, по жіночому ніжно і вишукано, трепетно і чутливо, із найпотаємнішої глибинки серця щирої та вірної своїй Батьківщині українки звучало кожне слово пісні. Усі присутні перейнялися настроєм, що панував на сцені.
     Коли на сцені з’явилася
Анастасія Столярчук та хореографічна студія «Модерн» глядачі завмерли в очікуванні чогось надзвичайного. І дійсно, проект співпраці творчих об’єднань нашого інституту та відомого у Хмельницькому режисера Ярослава Дмитрика вніс свій колорит в барвисту гаму сценарію свята. Складна, багатоаспектна і неповторна палітра жіночого образу композиції «Маруся Чурай», пропущена через душу Анастасії створила ефект «мурашок» від кінчиків пальців до самих п’яток у кожного глядача, оживила найзакам`янілішу душу, викликала трепетні почуття у всіх без винятку.
    
Усі виступи наших студентів були відпрацьовані на найвищий бал. Тішить не байдужість і панування емоційності, почуттів у підготованих композиціях. Це і виступ мажореток, і лірична постановка студентів  Данькової Валентини та  Паничика Дмитра, і ода-присвята коханій  жінці у виконанні Мусієнко Вадима, Чук Аліни, і запальна композиція яскравих барв та палких почуттів «Мулен руж» представлена Антоненко Анастасією та Басістим Андрієм, і експериментальна композиція «Кохана», виконана чоловічим ансамблем хорової капели, і танок палких почуттів «Танго» від «Модерну», і композиція «Я – України син», виконана Паничиком Дмитром.
     Таким чином, можна беззаперечно стверджувати, що свято вдалось! Як і глядачі, так і учасники концерту – наші активісти, отримали масу задоволення. Нахапалися позитиву, якого вистачить аж до наступного свята в Хмельницькому кооперативному торговельно – економічному інституті.

Розробка сайту:  uaBiznes.info