Спогад про золоту пору

(про традиційний студентський бал-містерію Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту "Осіння рапсодія")СПОГАД ПРО ЗОЛОТУ ПОРУ
(про традиційний студентський бал-містерію Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту «Осіння рапсодія»)

     Ось вона... Поступаючись першому місяцю зими, Королева-Осінь дала останній бал…
     14 листопада у стінах ХКТЕІ відбувся урочистий бал під назвою бал-містерія «Осіння рапсодія», присвяченій Осені. Атмосфера аристократії середньовіччя заполонила у актовий зал інституту, перетворивши його на зосередження естетики руху, музики, поетичного слова. У балі взяли участь не лише студенти, а й викладацький склад інституту, вражаючи креативними виступами; цього дня викладачі вражали майстерністю перевтілень.
     Менует, вальс, пасадобль, фокстрот... і це ще не повний перелік хореографічних композицій, з якими виступали учасники осінньої рапсодії.
     Між виступами лунали милозвучні слова глибокої поезії, розкішно звучав саксофон, студенти запрошували до танцю викладачів. Родзвинкою свята стали два танці у виконанні кращих студентів вузу під назвами "Контемп" і "Модерн". Ще варто зазначити, що серед почесних гостей запрошених на бал була ректор ХКТЕІ Людмила Миколаївна Коваль, яка після балу щиро ділилась своїм захопленням та не шкодувала похвальних відгуків про всіх учасників балу…
    Після завершення церемонії балу розпочалась церемонія бенкету: учасників балу чекав святковий шведський стіл з ласощами, підготовлений неперевершеними майстрами навчально-виробничого комплексу кафе "Меркурій"… А на завершення – запальна дискотека та романтична фото сесія при свічках … Свято вдалося!:)
   Творче студентство ХКТЕІ

 

 

 

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info