Класика вічна

Класична музика завжди була і залишається найкращим бальзамом для людської душі, що розкриває найпотаємніші її сторони.

     Класична музика завжди була і залишається найкращим бальзамом для людської душі, що розкриває найпотаємніші її сторони. Відчути красу, збагнути велич класичної музики мали можливість студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, які залюбки відвідали концертну програму камерно-інструментального ансамблю обласної філармонії під назвою «Флаутандо».
     До уваги юних поціновувачів прекрасного пропонувалися найліричніші шедеври Йоганна Баха, Амадея Моцарта, Поля
Моріа, які не залишили байдужими жодного із слухачів.
    
Здавна людина відчуває потяг до прекрасного, насолоджується спогляданням гарних квітів. Тому родзинкою концертної програми стала композиція «Букет квітів», що складається з трьох ноктюрнів – «Троянда», «Лілія», «Фіалка».
    
Студентів зачарувала тембральність флейти і тонке звучання скрипки, що вміло поєднується з мелодією  гітари. Особливо це помітно в інтерпретації ансамблем музичних шедеврів ранніх епох і напрямів.
    
Своєрідним енергетиком для душі були оригінальні поєднання традиційних мелодій, зокрема вальс-жарт Дмитра Шестаковича, регтайм Скотта Джопліна, Лео де Ліба.
     Завершальним акордом концертної програми стало загадкове, примхливе, запальне танго Астора П’яццолли
– мелодія найпотаємніших почуттів, найвідвертіших емоцій.
     Відвідування студентською молоддю таких концертних програм дає змогу збагнути колосальні можливості музики у розкритті найпрекрасніших сторін людської душі, спонукатиме до відповідальних вчинків, формуватиме відчуття краси в усьому, що нас оточує.

Редактор літературний А.П. Щерба

Розробка сайту:  uaBiznes.info