Бал ХКТЕІ «Осіння елегія»

Листопад... Для когось – це просто останній місяць осені, коли ранки по-зимовому холодні, а вечори настають так швидко, що й не встигаєш помітити, яким був день. Та не для нас – дружної громади Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Корпоративний бал ХКТЕІ «Осіння елегія»

     Листопад… Для когось – це просто останній місяць осені, коли ранки по-зимовому холодні, а вечори настають так швидко, що й не встигаєш помітити, яким  був день. Та не для нас – дружної громади Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.  Наші будні – яскраві та пізнавальні, а свята ми відзначаємо оригінально та насичено. Так, для нас листопад – це цікавий, насичений навчальний процес та урочисте відзначення днів ХКТЕІ.
     З поміж усього найяскравішим, найочікуванішим та наймасовішим дійством був корпоративний бал – «Осіння елегія».
     Музично-розважальне, лірично-екстримальне шоу, захоплюючу феєрію краси, мистецтва та вдячності поєднав в собі осінній корпоративний бал, який відбувся 14 листопада 2014 року в актовій залі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Метою проведення корпоративного балу було продемонструвати цінності освіти і навчання, збереження та примноження традицій нашого навчального закладу, єдність педагога та студента. Гості балу залюбки збагачувалися лірикою, слухаючи поетичні рядки та вишукані вокальні інтонації, поринули в атмосферу таємничості і загадковості та сп’яніли від коктейлю класичної музики, розкоші й романтики.
     Обов’язковий дрес-код класично-бального стилю (у корпоративній колористиці) став не просто важливою складовою феєрії, а приніс із собою ностальгічно-казковий настрій. Адже вишуканий зовнішній вигляд загадкових леді та елегантних джентльменів вплинув на тон мелодії душі, навіть змінив її жанр. Кожен відчув себе героєм улюбленої казки. Відверто кажучи, мова йде не лише про студентів. Наші викладачі також глибоко перейнялися пануючим настроєм і залюбки віддалися в полон «Осінній елегії».
     Ведучі вечора стали гідами для гостей, описуючи кожну наступну постановку. Адже вдвічі цікавіше спостерігати за вишуканим вальсуванням, коли володієш певною інформацією з його історії. Можна зробити висновок, що відмінність рухів усіх танцювальних постановок таки має дещо спільне: коли танцюєш, кожній парі здається, що їх тільки двоє, а навколо – «величезний крутиться світ…». Осінь приносить холод, та це ніяк не впливає на тих, хто носить тепло в душі. Саме це ствердили мотиви музичних композицій балу. Лірика не старіє, їй не підвладні час і відстань.
     Якщо уявити навчальний процес у ВНЗ у вигляді театральної п’єси, то одразу помітимо два головних персонажа – викладач та студент. У результаті серії експериментів, проведених нашими викладачами, було встановлено, що найкращим типом взаємовідносин та співпраці у вищій школі «викладач-студент» – є «рівний-рівному». Тому наші викладачі не шкодують часу на своїх вихованців, залучаючи студентство до наукової, практичної, міжнародної, самоврядної, творчої, мистецької діяльності. А провідною ідеєю студентства у цьому навчальному році стало активне залучення викладачів до проведення різних заходів.  Особливо вдалими виявились уроки з хореографії. Це довела постановка повільного вальсу викладачів та студентів.
     Виступаючи в ролі, так би мовити, танцюючого викладача, можу однозначно стверджувати, що спільність дій та бажання вчитись новому є основою  вдалих експериментів. Це сприяє бажаній співпраці, коли ти «вхоплюєш» хвилю настрою, сприйняття студента і відчуваєш, що й він сприймає те, що ти намагаєшся донести. Такого роду експерименти сприяють посиленню дисципліни, стимулюють навчальний процес та зближують покоління.
     Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро. Не вірте! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю – тепло від спілкування, вносить у наше життя неповторну красу, збирає нас – працівників та студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту на урочисте святкування з приводу відзначення Днів інституту.
     Тож нехай кожен наш день буде наповнений яскравими враженнями, новими знаннями та відкриттями. Альма-матер бажаємо процвітання, щоб у ній розкривалися нові таланти, щоб вона завжди тримала статус найкращого навчального закладу!
     Попереду зима, весна, літо… А потім знову осінь. Скільки їх ще буде у нашому житті! Ми сподіваємося, що ще не один раз засяє для всіх нас золотий вогонь Осіннього балу. 

 


Літературний редактор ХКТЕІ
Оксана Олександрівна Забродна  

Розробка сайту:  uaBiznes.info