«8 березня очима чоловіків».

8 березня – особливий день для кожної жінки. Це час, коли представниці прекрасної половини людства отримують щирі вітання, компліменти, квіти. Без жодних докорів сумління жінки дозволяють собі на мить, тривалістю в один день, забутися про щоденні клопоти і відчути себе королевою.

    8 березня – особливий день для кожної жінки. Це час, коли представниці прекрасної половини людства отримують щирі вітання, компліменти, квіти. Без жодних докорів сумління жінки дозволяють собі на мить, тривалістю в один день, забутися про щоденні клопоти і відчути  себе королевою.

    Особливо цікаво спостерігати, як до свята готуються чоловіки. Мужні, хоробрі, брутальні лицарі перетворюються на чуйних, ніжних, романтичних мрійників. Вони відповідально ставляться до цього свята. Чоловіки точно знають, що їхній комфорт протягом наступного року залежить від того, яким буде вітання для коханої до 8 березня.

    6 березня 2015 року в актовій залі ХКТЕІ відбувся захід, приурочений Міжнародному жіночому дню, під назвою «8 березня очима чоловіків без жінок, але для жінок». Працівниці та студентки нашого навчального закладу приймали вітання від колег - чоловіків. Приємно, що жоден із них не залишився байдужим і проявив високу відповідальність при підготовці до свята.

     Початок дійства виявився надзвичайно інтригуючим. На сцені з’явилися  Пірог В.В., Москалюк О.О. та Муравський С.А. в образі олімпійських богів, які наполегливо готувалися до святкування Міжнародного жіночого дня. Підготовка їх сильно виснажила і наштовхнула на роздуми про те, яким було б життя без жінок. Звичайно, відповідь очевидна. Проте, хвилини слабкості спонукають наших «Аполонів» до ось такої «філософії». Тому, шановні боги вирішили поглянути на тацю – екран, по якому котиться золоте яблуко і визначити, чи надають великого значення святкуванню Міжнародного жіночого дня чоловіки на Землі? Як вони готуються до цього свята?

    На сцені з’явилися ведучі заходу: Гага В.В., Будник Д., Докторук Є.В. та Солом’яний О.. Вони навіяли присутнім романтичний настрій, перенесли у світ ніжності та краси. Надзвичайно приємно було чути, як чоловіки величають жінок ЦАРИЦЯМИ БАЛУ. Розуміють те, що для жінки найважливіше – увага, романтика, несподіванка.

    Ось таку ліричну ноту підхопили інші працівники та студенти закладу і продовжили вітання музичними і танцювальними постановками. Запальний чоловічий «Пасадобль» та постановка «Чоловіче ЕГО», у виконанні студентів, були  приємним подарунком для присутніх у залі жінок. Хлопці передали вітальні слова танцювальними рухами, жестами. В кожної жінки склалося враження, наче танець присвячений саме їй.

    Вражаючою чуттєвістю вдалося наповнити пісню «Серце» Кучеруку С.А., Москалюку О.О., Бойчуку В.А., Оніщуку В.М., Щуру І.П.. Чоловіки потішили присутніх своєю старанністю і вишуканою манерою виконання. Кожне слово звучало надзвичайно чуттєво і ніжно перепліталося із солодкою мелодією. Сколихнула серце акустична постановка від Савіцького А.В., яка додала настрою, створеному попередньою композицією, «гострої перчинки».

    Наступні музичні постановки у виконанні студентів, такі як вічна «BELLE», чуттєва «Я скучаю по тебе»,  романтична «Варто чи ні», рідна «Мам», вишукана «Необыкновенная»,  грайлива «А ми удвох» підживили у кожної представниці прекрасної половини нашого навчального закладу відчуття особливості, потрібності, незвичайності.

     Таким чином, олімпійські боги переконалися, що на Землі жінку величають і цінують. І сам Зевс, підвівши грізний погляд в гору, віддав наказ: «У цей день! І завжди! Усіх жінок шанувати і любити!».

Розробка сайту:  uaBiznes.info