АНОНC

 - Увага! Розпочинається набір на підготовчі курси для учнів 9-их класів.
 
- Важливе оголошення для випускників 11 класів та ПТНЗ у рубриці "Вступнику" - "Важливе для вступників"
 
 - Оголошення! Зустріч випускників ювілейних років переноситься на наступний рік та відбудеться 22 травня 2021 р.
 


ПОЕТИЧНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФЛЕШ-МОБ

Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі

     Такими ліричними рядками Ліни Костенко розпочалась літературна акція «Всім серцем любіть Україну свою!» до Всесвітнього дня поезії, ініційована членами літературного гуртка «Свічадо», викладачами української філології та членами студентського Віче ХКТЕІ.
     У рамках акції проводився поетичний флеш-моб, під час якого студенти декламували улюблені вірші про Україну, пронизані гостротою відчуттів, молодечою нескореністю та незміряним патріотизмом, залучаючи до спільного декламування усіх небайдужих.
     Ідея спільного читання віршів вголос - об'єднати студентство, підвищити рівень національної свідомості та домогтися того, щоб поезія не була загнана лише у книжки. Її справжнє призначення - тішити слух, народжувати вищі почуття, пробуджувати патріотизм та віру у майбутнє. Студенти із захопленням, спільно декламували поетичні рядки, щоб люди могли почути їх у фойє, коридорах інституту, отримати естетичне задоволення.
     «Всім серцем любіть Україну свою - і вічні ми будемо з нею!» такими словами закінчився поетичний флеш-моб, що стало закликом студентства ХКТЕІ бути справжніми патріотами своєї держави.

Розробка сайту:  uaBiznes.info