Зустріч зі справжніми героями

У рамках співпраці з Хмельницького обласною універсальною бібліотекою ім. М. Островського більше півсотні студентів ХКТЕІ разом із викладачами фізичного виховання та захисту Вітчизни відвідали захід-зустріч із промовистою назвою: "Є така професія – Батьківщину захищати".

     Події, що відбуваються в Україні упродовж останнього року, не можуть залишити байдужою жодної людини. Наші ранки розпочинаються, а вечори завершуються очікуванням новин зі сходу країни. Але саме складні часи випробувань згуртовують українську націю, змушують відмовитись від дрібного, міщанського егоїзму, мотивують вносити особистий вклад у перемогу.
     Ректорат, науково-педагогічний колектив інституту вже багаторазово надавали цільову матеріальну допомогу бійцям АТО та постраждалим внаслідок анексії Криму. До благочинних акцій активно залучається і студентство: це соціальна акція «Напиши листа пораненому», збір коштів на придбання теплих речей нашим захисникам, підтримка за принципом «рівний – рівному» курсантів Національної академії прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.
     На часі – ще багато добрих справ в ім’я України та її захисників.
     У рамках співпраці з Хмельницького обласною універсальною бібліотекою ім. М. Островського більше півсотні студентів ХКТЕІ разом із викладачами фізичного виховання та захисту Вітчизни відвідали захід-зустріч із промовистою назвою: «Є така професія – Батьківщину захищати».
     У неймовірній тиші студенти і викладачі слухали виступи бійців АТО – представників легендарного батальйону «Донбас», представників місії Червоного Хреста. Такі зустрічі перевертають свідомість, змушують відкинути буденність і розуміти головні речі у житті: цінності свободи, відповідальності, жертовності в ім’я миру.

Слава Україні! Героям слава!

Розробка сайту:  uaBiznes.info