Чернівці – перлина України

    Студентство ХКТЕІ – це когорта інтелектуальних, творчих, допитливих молодих людей, які і сумлінно навчаються, і в позаурочний час мандрують цікавими стежинами рідної землі.
    3 жовтня 2015 року студенти групи ТМ-931 (спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» зі спеціалізацією «Товарознавство в митній справі») побували в чудовому старовинному місті Чернівці, де саме в цей день його жителі святкували День міста. Безліч пам’яток архітектури, величні храми, старовинні площі, затишні вулички, привітні перехожі назавжди закарбувалися в пам’яті учасників екскурсії. У центральному районі кожний будинок – справжній витвір мистецтва. Прогулюючись містом, ми відчули подих віків, самобутню історію, збережену саме тут. Стара бруківка пам’ятає кожного, хто крокував  нею. Приваблює своєю красою Театральна площа, де знаходиться музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської. На центральній площі височить пам’ятник Т.Г.Шевченку. Неможливо не згадати Чернівецький університет ім. Ю.Федьковича, який 4 жовтня відсвяткував свій ювілей – 140 років з дня заснування. Головна будівля цього закладу, яка приваблює своєю величністю, міститься в колишній резиденції буковинського митрополита. Відвідати Чернівці – це потрапити у казку, поринути в минулі століття, овіяні сивими легендами і заворожуючими переказами.
    Наступною зупинкою в екскурсійному маршруті була Хотинська фортеця, яка є однією з найдивовижніших і найбільш значних пам’яток Придністров’я. У 1621 році біля її стін відбувалися славетні історичні події знаменитої Хотинської війни, яка увіковічила пам'ять про запорозьких козаків і їхнього гетьмана Петра Сагайдачного. У минулому столітті в Хотинській фортеці відбувалися зйомки відомих художніх фільмів: «Гадюка», «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда» та інші. Всі були вражені розповіддю про історичні події, які відбувались у нашому краї. Приємні спогади про подорож залишаться на все життя.

Розробка сайту:  uaBiznes.info