ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ!

Сидоренко Аллу (група БМТ-21) та Тимощук Ольгу (група СКБОА-12)зі здобуттям дипломів ІІІ ступеня. 

Бажаємо і надалі творчої наснаги, досягнення значних вершин у навчанні. Нехай рідне слово, навічно закарбоване в рядках Великого Кобзаря, буде Вам морально-ціннісним орієнтиром у Вашому житті, спонукає до креативності, розкриття власної індивідуальності. Успіхів і надалі!  Щира подяка викладачу,яка підготувала переможців Міжнародного конкурсу:Кілімнік Лідії Леонідівні. 

     Традиційно три роки поспіль студенти навчального закладу беруть участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка, демонструючи неабиякі знання спадщини Великого Кобзаря, підкреслюючи надзвичайну актуальність думок великого генія в сьогоднішньому суспільстві, цитуючи безсмертні рядки, в яких акумульовані найцінніші зерна мудрості та моралі. Так, у результаті цьогорічного Республіканського етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу наші студентки – Сидоренко Алла (група БМТ-21, спеціальність «Менеджмент») та Тимощук Ольга (група СК БОА-12, спеціальність «Облік і аудит») – стали переможцями серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV р.а. та отримали дипломи ІІІ ступеня від Міністерства освіти і науки України. Приємно зазначити, що в списку переможців двічі яскравіє ім’я  нашого інституту, який ще такий молодий , але вже має значні досягнення. Юнки довго готувалися до такого відповідального заходу, адже розуміли, що репрезентують не лише себе як знавців творчості Шевченка, а й студентство усього інституту, своїх викладачів, а також молодь, яка прагне розвиватись інтелектуально і творчо, цікавиться літературою та історією, турбується про майбутнє. Такі здобутки красномовно свідчать про те, що сучасне покоління цінує творчість великого сина українського народу, його виняткову роль в історії держави та світу, знає безсмертні заповіти, розуміє безцінність духовної спадщини сівача волі та правди.
    
Це заслуги не тільки студентів, а й викладачів української словесності, які в душах молодих людей плекають любов до рідного слова, навчають дотримуватися звичаїв і традицій, допомагають формуватися різнобічно. Зокрема, викладач Кілімнік Л.Л., помітивши талановитих студентів, працює з ними творчо, готує до важливих конкурсів, намагається подати матеріал так, щоб вічні слова класиків української літератури були не лише духовним надбанням нації, а й стали найціннішими та найсокровеннішими здобутками особистості.
    
Життя будь-якого навчального закладу – це постійний калейдоскоп подій: заняття, виховні години, конкурси… Це невгамовний рух викладачів і студентів, які переконані, що в навчально-виховному процесі тісно переплітаються навчання і виховання. А інколи не зовсім чітко зрозуміло: де ж розпочинається перше, а закінчується друге?
    
У Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті щодня відбуваються різнопланові заходи, покликані виховати людину-громадянина, яка у своєму житті займатиме активну життєву позицію, людину-патріота, якій навіть у найвіддаленішому куточку Землі мріятимуть кущ калини  та гілочка зеленої верби, людину – майбутнього фахівця, яка в повсякденні і в професійному житті керуватиметься вічними та неминущими цінностями: взаємодопомога, демократія та мир.
    
У цьому контексті в перші весняні дні, сповнені весняним леготом, лагідними промінчиками сонця, відбуваються заходи, присвячені творчій постаті та спадщині великого генія українського народу Т.Г.Шевченка. Цей період дарує ще одне свято – свято хвали її Величності Жінці. Символічно, що в просторі і часі ці знаменні дати поруч. Бо ж пророк українського народу народжений кріпачкою, яка всю свою любов до людей, доброту та ніжність передала своєму синові,  навчила сприймати красу української природи великим розпростореним серцем. Тому в циклі виховних годин акцентується увага на образі жінки в призмі творчості Кобзаря.
     Ми переконані, що слова Кобзаря житимуть вічно. І якщо вони так глибоко запали в душу молодої людини, то незабаром стануть її пріоритетами, а згодом передаватимуться з покоління в покоління, щоб наша рідна земля стала тим райським куточком, про який мріяв Тарас Григорович. Варто зазначити, що кожен студент ХКТЕІ може з гордістю промовити таку крилату фразу: « Ми чуємо, Кобзарю, твій голос крізь століття!»

Розробка сайту:  uaBiznes.info