Зустріч студентів з страховиком

Зустріч студентів з стейкхолдером-страховиком

 28 березня 2023 р. для студентів-бакалаврів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, в межах вивчення дисципліни «Страхування», завідувачем кафедри фінансів, обліку та аудиту Юлією Нікольчук було організовано зустріч із стейкхолдером-роботодавцем, директором Хмельницького обласного управління Страхової компанії «Гардіан» Іриною Юзвишиною.

Практичне заняття пройшло у форматі жвавого діалогу, студенти мали змогу обговорити основні тренди розвитку страхового ринку. Також здобувачі вищої освіти отримали змістовні відповіді на питання практичного характеру щодо оформлення деяких видів договорів страхування, процесів врегулювання роботи з клієнтами.

Надзвичайно цікавим для студентів було почути про особистий досвід професійного зростання від фахівця зі страхування до керівника управління страхової компанії – лідера на ринку Ірини Юзвишиної.

«Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє» – це офіційна тема Global Money Week у 2023 р., яка наголошує на важливості сталого розвитку та впливі особистих фінансових рішень як на власне майбутнє, так і на навколишнє середовище та суспільство.

 #ГраНавчанняДобробут

#GMWUkraine2023

#PlanYourMoney

#PlantYourFuture

#GMW2023

 

screenshot_5_24_01

 

 

 

  Кафедра фінансів, обліку та аудиту

 

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info