СКРИНЬКА ДОВІРИ


Повідом про корупцію 


Запрошуємо на роботу 


 ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!


ОГОЛОШЕННЯ

 Згідно наказу від 14.06.2024 року №132-ОД, наказ від 14.05.2024 року №110-ОД «Про проведення конкурсного відбору» скасований та визнається таким, що втратив чинність.


Вибори старост відділень ФК

Вибори старост відділень фахового коледжу

Невід’ємною складовою успішної  діяльності закладу освіти є студентське самоврядування.  Традиційно на початку вересня, відповідно до Положення про студентське самоврядування Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницького кооперативного фахового коледжу Хмельницького кооперативного торговельно­економічного інституту, відбулися вибори старост відділень фахового Коледжу ХКТЕІ. Процедуру виборів здійснювала лічильна комісія у складі Артема Сосновського, Іванни Сковер, Єви Загурної, Іванни Басараби під головуванням студентки І курсу спеціальності «Менеджмент» Діани Алієвої.

За підсумками таємного голосування старостою відділення менеджменту, маркетингу, фінансів і комп’ютерної інженерії обрана студентка спеціальності «Менеджмент»  Ангеліна Кушнірук. Старостою відділення підприємництва, готельно-ресторанного бізнесу і права стала студентка спеціальності «Право» Дарія Кучер.

Вітаємо новообраних старост відділень, бажаємо плідної та продуктивної праці в складі Студентського Віче!

 

Адміністрація

 

screenshot_2_60_01
screenshot_3_70_01 
 

 

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info