![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
УГОДА ПРО СПІВРАЦЮ
1 квітня 2024 р. підписано договір про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента Юрія Телячого та Київським національним університетом технологій та дизайну в особі ректора Івана Грищенка.
Предметом договору є організація партнерства та співробітництва, спільний розвиток освітнього, наукового та інноваційного потенціалу.
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_3_21.jpg)