МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

Підписання меморандуму про співробітництво ХКТЕІ

 з ХНДЕКЦ МВС України

 05.09.2022 р. підписано меморандум про співробітництво між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом та Хмельницьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства внутрішніх справ України.

 Таким чином, дружні відносини співпраці, які започатковані у 2020 р. шляхом проведення екскурсій та надання практичної допомоги студентській молоді у моментах опанування професій юридичної спрямованості, знайшли офіційне закріплення та перспективу продовження на найближчі п’ять років.

При укладенні меморандуму виконуючий обов’язки ректора, професор Юрій Телячий і директор центру Андрій Ганзюк визначили перспективні та виробничо-необхідні напрямки подальшої співпраці, виокремили та намітили шляхи її покращення й розвитку. Зокрема, під час проходження студентами навчальної та виробничої практик, а також спеціалістів експертної служби у форматі підвищення їх кваліфікації. Сторони наголосили на важливості динамічного розвитку, співпраці не лише у сфері спеціальності ″Право″, але й по інших спеціальностях.

 

1662637613523_02

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info