
В рамках заходів до Дня науки студенти Хмельницької торговельно-економічної академії та Фахового коледжу ХТЕА взяли участь у XXII науково-практичній конференції студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти Укркоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства», яка відбулася 14 травня 2026 р. на базі ЛТЕУ.
Здобувачка освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок Юлія КРАВЧУК (науковий керівник – доцент Юлія НІКОЛЬЧУК) представила доповідь «Інноваційні підходи до формування та аналізу депозитних вкладень банку та їх роль у підвищенні ефективності діяльності».
Участь у науковому заході стала важливою платформою для обговорення актуальних питань розвитку інноваційних процесів, обміну досвідом та презентації результатів студентських наукових досліджень.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, Студентське Віче




