СКРИНЬКА ДОВІРИ


Повідом про корупцію 


Запрошуємо на роботу 


 ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!


ОГОЛОШЕННЯ

 Згідно наказу від 14.06.2024 року №132-ОД, наказ від 14.05.2024 року №110-ОД «Про проведення конкурсного відбору» скасований та визнається таким, що втратив чинність.


КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

конкурс студентських наукових робіт

12.05.2024 р. у Національному університеті «Запорізька політехніка» відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 Підприємництво та торгівля. На розгляд журі було представлено 14 робіт із 140 поданих.

До списку переможців потрапили дві роботи студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, які посіли ІІІ місце:

- Логістичне обслуговування в процесі дистрибуції виробничого підприємства (Богдана ВОРОНКА, Максим СОЛТИС, керівник – Наталія САПОТНІЦЬКА);

- Створення системи інформаційної логістики підприємства
(Нікіта ДМИТРЕНКО, Кирило ШЕМЧУК, керівник – Світлана КОВАЛЬЧУК).

Висловлюємо подяку за професіоналізм в організації конкурсу завідувачу кафедри маркетингу та логістики НУ «Запорізька політехніка» Владиславі Лифар та провідному фахівцю кафедри Ірині Колісник, а також членам професійного журі за коментарі та цінні рекомендації щодо подальших наукових досліджень.

Дякуємо захисникам і захисницям за можливість здійснювати професійну діяльність.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Адміністрація

 


 

Розробка сайту:  uaBiznes.info