

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ
1 жовтня 2025 р., в рамках виховної години, для студентів І курсу Інституту й Фахового коледжу проведено виховну годину з нагоди Дня захисників та захисниць України.
Модератором заходу виступив викладач ХКФК ХКТЕІ Андрій ПОПИК. У цей день ми вшановуємо військовослужбовців ЗСУ, добровольців, нацгвардійців, прикордонників, поліцейських, медиків, волонтерів – усіх, хто наближає нашу Перемогу у російсько-українській війні. Це день подяки, поваги й памʼяті про тих, хто віддав життя за Україну.
До присутніх звернувся ректор ХКТЕІ Андрій МАТВЄЄВ, підкресливши важливість вдячності кожному захиснику й захисниці України. Саме завдяки їхній відвазі, мужності та самопожертві ми маємо можливість жити, працювати, вчитись. Пам’ять полеглих Героїв учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.
На завершення заходу студентська спільнота виконала Державний Гімн України, засвідчивши вдячність тим, хто боронить нашу землю від давніх часів до сьогодення.
Пам’ятаємо загиблих! Дякуємо живим!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче
