СКРИНЬКА ДОВІРИ


Повідом про корупцію 


Запрошуємо на роботу 


 ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!


ОГОЛОШЕННЯ

 Згідно наказу від 14.06.2024 року №132-ОД, наказ від 14.05.2024 року №110-ОД «Про проведення конкурсного відбору» скасований та визнається таким, що втратив чинність.


ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ У ХКТЕІ

 ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ У ХКТЕІ

У Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті 4 лютого 2024 р. проведено День гостинності. Захід пройшов у offline-форматі і зібрав широке коло зацікавлених майбутніх абітурієнтів.

З вітальним словом до дітей та їхніх батьків звернувся президент Інституту, професор Юрій ТЕЛЯЧИЙ. Відповідальний секретар приймальної комісії Світлана ДЖЕРЕЛЕЙКО розповіла про умови вступу до Інституту та Фахового коледжу, особливості Вступної кампанії 2024 і надала відповіді на запитання.

У рамках заходу присутні відвідали бібліотеку, Музей захисників України, інтерактивний лазерний тир, фізкультурно-оздоровчий комплекс, майстер-класи зі спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в Інституті та Фаховому коледжі.

Майбутніх абітурієнтів зустрічали представники студентського Віче ХКТЕІ, ділилися власним досвідом навчання й цікавого студентського життя.

Щиро дякуємо Всім, хто мав змогу відвідати День гостинності. Чекаємо Вас у дружній родині ХКТЕІ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info