АНОНC

Запрошуємо на роботу на посади:

Дізнатись більше

- Рейтинговий список  результатів голосування

- Оголошення! Зустріч випускників ювілейних років переноситься на наступний рік та відбудеться у травні 2022 р.


Опитування 2020-2021 н.р.

Опитування здобувачів вищої освіти

1. Анкета щодо перспективи навчання за дуальною формою здобуття освіти

2. Визначення рівня активності залучення студентів до розробки і перегляду системи освітніх компонентів освітніх програм

3. Визначення рівня реалізації права на вибір навчальних дисциплін та можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії

4. Визначення мотивації до навчання здобувачів вищої освіти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

5. Анкета щодо оцінювання якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти ХКТЕІ

6. Анкета вивчення рівня задоволеності здобувачів освіти якістю освітніх послуг у ХКТЕІ

Результати опитування студентів

1. Звіт про результати опитування про впровадження дуальної форми навчання для студентів спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа та страхування у ХКТЕІ

2. Звіт результатів опитування щодо визначення рівня активності залучення студентів до розробки і перегляду системи освітніх компонентів освітніх програм

3. Звіт результатів опитування студентів ОП "Облік і оподаткування" та ОП Фінанси, банківська справа та страхування щодо визначення рівня реалізації права на вибір навчальних дисциплін та можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії

4. Результати опитування щодо визначення мотивації до навчання здобувачів вищої освіти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту ОП "Облік і оподаткування", ОП "Фінанси, банківська справа та страхування"

5. Моніторинг результатів відповідей щодо оцінювання якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти

6. Результати опитування студентів ОП "Облік і оподаткування і ОП "Фінанси, банківська справа та страхування" щодо вивчення рівня задоволеності здобувачів освіти якістю освітніх послуг ХКТЕІ

7. Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на І курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" у 2020-2021 н. р.

8. Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІV курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП "Облік і оподаткування" у 2020-2021 н. р. (група ОП(б)-41)

9. Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІV курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" у 2020-2021 н. р. (група ФБ(б)-41)

10. Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на І курсі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" у 2020-2021 н. р. (група ФБ(м)-11)

11. Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІІ курсі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" у 2020-2021 н. р. (група ФБ(м)-21)


Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на І курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" у 2020-2021 н. р. (групи ФБ(скб)-11, ФБ(скб)-12)

Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІV курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" у 2020-2021 н. р. (група ФБ(б)-41)


Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІV курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП "Облік і оподаткування" у 2020-2021 н. р. (група ОП(б)-41)


Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІІ курсі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" у 2020-2021 н. р. (група ФБ(м)-21)


 Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІІ курсі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП "Облік і оподаткування" у 2020-2021 н. р. (група ОП(м)-21)

Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІІ курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП Фінанси, банківська справа та страхування у 2021-2022 н. р. (групи ФБ(скб)-21, ФБ(скб)-22)

Звіт результатів опитування щодо вільного вибору навчальних дисциплін, які вивчатимуться на ІІ курсі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП Фінанси, банківська справа та страхування у 2021-2022 н. р. (група ФБ(м)-21)


Розробка сайту:  uaBiznes.info