Архів

 

 


ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

 

Адміністрація та студентство Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту висловлюють щирі співчуття родині студентки Фахового коледжу Дарії Олійник з приводу трагічної  смерті батька,  Олександра Степановича Олійника, який загинув 30.03.2024 р. під час виконання бойового завдання в селі Новоолександрівка Покровського району  (Донецька область), захищаючи нашу Батьківщину від російських загарбників.

Важко знайти слова, щоб загоїти болючу рану втрати в серці рідних і близьких. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить ми розділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас,  їх імена назавжди  будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! 

Слава Україні! Героям слава!

 

Адміністрація, студентське Віче

 


5234123_02_01
 
 

 
333_02_01
 
РОЗДІЛЯЄМО БІЛЬ ВТРАТИ

Колектив та студенти Інституту висловлюють щирі співчуття нашому студенту Вадиму Смалю та його родині з приводу загибелі батька – Воїна-Героя Володимира Григоровича Смаля в боях із російськими загарбниками на Запорізькому напрямку.

Ми розділяємо з Вадимом і його рідними біль гіркої втрати.

 Слава Героям! Герої не вмирають!

121212121212_01

 

 
АЛЕЯ НЕЗЛАМНИХ ГЕРОЇВ У ХКТЕІ

                21 квітня в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбулася патріотична акція – відкрито Алею незламних Героїв, приурочену мужності воїнів-хмельничан у війні росії проти України. У заході взяли участь солдати та офіцери ЗСУ, бійці територіальної оборони, студенти і викладачі інституту, гості.

         Ініціативу колективу Інституту на чолі з його президентом, професором Юрієм Телячим, підтримав засновник, голова правління Хмельницької облспоживспілки Віктор Філіпчук. Південно-Західне міжрегіональне Управління лісового та мисливського господарства в Хмельницькій області виділило 29 ялинок, які стали основою Алеї, ГО «Можу» надало сакуру та магнолію.

Учасники Акції висадили дерева в знак поваги до героїзму та відваги воїнів, які народилися, проживали чи служили на Хмельниччині й удостоєні звання» Герой України» впродовж 2014-2023 років, а також усіх тих, хто зі зброєю в руках сьогодні захищає Батьківщину, хто віддав життя за нашу Вітчизну. Реклама політичних сил у ході Акції не узгоджувалася з керівництвом закладу вищої освіти.  

Інститут воює, інститут працює, інститут волонтерить.

Адміністрація, Студентське Віче

aleya1_01 

aleya2_01 

aleya3_01 

aleya4_01 

aleya5_01 

  bez_nazvi_1_11_01
  

 ІНСТИТУТ – ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

i1_01 

i2_01 

screenshot_9_10_01 

Впродовж 22-26 березня 2023 р. Президент Інституту, професор Юрій Телячий перебував на Харківщині, де воюють з російськими окупантами бійці 36 Окремого стрілецького батальйону.

Очільник Інституту передав командиру батальйону, підполковнику Іллі Лазарєву дрон, супутникову систему «Starlink» та зарядну електростанцію.

Це – спільний проєкт ХКТЕІ й Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» (ректор-професор Михайло Чайковський). Частину коштів вдалося отримати під час благодійного мистецького аукціону по реалізації картин художника Ігоря Куцого.

За допомогу ЗСУ командування батальйону нагородило колектив Інституту Подякою. Ми й надалі будемо робити все для наближення Перемоги над російським окупантом.

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!

 

Ректорат, Студентське Віче


 den_patriotizmu_01  


АУКЦІОН «МИСТЕЦТВО ПРИСКОРИТЬ ПЕРЕМОГУ»

21 лютого 2023 року в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся Благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України. Предметом уваги його учасників стали полотна з мальовничими українськими краєвидами, квітами та образами талановитого художника-львівянина Ігоря Куцого. Захід відкрив в. о. ректора, професор Юрій Телячий. Аукціон обєднав мистців, представників влади, політиків, освітян, науковців, бізнесменів-підприємців, студентів, військових міста та області в прагненні наближення Перемоги України у війні з росією. Виручені кошти – 87 тисяч гривень  –  будуть передані в одну з військових частин ЗСУ. Дякуємо усім учасникам за небайдужість і патріотизм!

Разом до Перемоги!

                                                                                                    Ректорат

 


 

izobrazhenie_viber_2023_02_22_16_16_59_969_01

 

izobrazhenie_viber_2023_02_22_16_17_16_645_02_01
 
 
750_8613_kopiya_01_01

 


Звіт в.о.ректора за 2022 рік

31.01.2023 р. відбулися збори трудового колективу ХКТЕІ. У порядку денному в.о.ректора Телячий Юрій Васильович прозвітував перед колективом про діяльність навчального закладу та виконану роботу протягом 2022 року.

Колектив ХКТЕІ проголосував за ухвалу звіту.

 

screenshot_45_01 

 
uvaga_1_01

Подяка колективу Інституту від Збройних Сил України
 
scan0000_01 

         Разом до перемоги! Слава ЗСУ!

Ректорат

 
 

 bez_nazvi_2_04_01

Угода про співпрацю між ХКТЕІ

та Автошколою ПП «Авто-Сяйво»

15 грудня 2022 року підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі виконуючого обов’язки ректора, професора Юрія Телячого та Автошколою ПП «Авто-Сяйво» в особі директора Інни Довгань.

Метою договору є взаємодія Сторін в наданні кваліфікованих освітніх послуг студентам та співробітникам ХКТЕІ в сфері підготовки водіїв категорії «В»

phh3_01 

phh4_01

 


«Пункт незламності» в дії

14 грудня 2022 року «ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ» Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відвідав голова  Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій.

В. о. ректора  Юрій Телячий детально розповів як функціонує даний пункт, дав роз’яснення на запитання очільника області.

Усі зусилля колективу Інституту спрямовані на допомогу та підтримку наших співвітчизників в умовах війни для Перемоги.

Все буде Україна!

  
  

 

phh1_01

phh2_02_01 Ректорат


 СПІВПРАЦЯ ХКТЕІ ТА ХОЦЗ

Підписання Договору про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом

та Хмельницьким обласним центром зайнятості

2 грудня 2022 р. укладено договір про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом (ХКТЕІ) та Хмельницьким обласним центром зайнятості. Договір підписали в.о. ректора ХКТЕІ Юрій Телячий та директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. Підписана угода передбачає спільні програми, що включатимуть курси, тренінги та консультації, інформування студентів ХКТЕІ про основні тенденції на ринку праці, реалізацію проєктів у сфері сприяння зайнятості молодих спеціалістів.

Сторони впевнені в тому, що співпраця буде взаємовигідною та результативною.

 Ректорат

hp1_01 

hp2_01 

 


aclw5kvss8x6kw_1_01 

ПРАКТИКА НА ПІВДНІ ІТАЛІЇ

Якщо Ви студент, маєте амбіції відкрити для себе індустрію туризму, гостинності або світ кулінарного мистецтва та стати професіоналом, але просто не знаєте, з чого почати – найліпшим початком для Вас є проєкт EuroEst від Асоціації UCM Italy.

Для кого проєкт? – Для студентів спеціальностей Готельно-ресторанна справа, Менеджмент, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Маркетинг.

Де відбувається практика? – На Півдні Італії.

Який термін проходження практики? – 90 днів (період безвізового режиму).

Що я отримаю?

-         Мінімальну стипендію у розмірі 450 євро;

-         Житло та трьох разове харчування від підприємства;

-         Сертифікат;

Додаткову інформацію можна дізнатись у аудиторії 207 або за телефоном 067-384-52-76.

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info