АНОНC

Запрошуємо на роботу на посади:

Дізнатись більше

- Оголошення про конкурсний відбір на посаду директора коледжу
 
- Розпочато набір на весняні підготовчі курси до вступу для учнів 9-их класів!
 
- Оголошення! Зустріч випускників ювілейних років переноситься на наступний рік та відбудеться у травні 2022 р.


Активності кафедри

 Активності кафедри Підприємництва, торгівлі та бірової діяльності

Коваль Л. Студентський бізнес проект: LOFT-кав’ярня у Хмельницькому кооперативному / Л. Коваль, В. Церклевич, Н. Антошкова // Вісті ВЦССТ. - № 26, 2020. – С. 1, 4-5. Детальніше...

 Вітаємо випускників коледжу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше…

Вітаємо випускників інституту спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Детальніше…

Про Нас пишуть у "ВІСТЯХ" СООР Україна.

Детальніше…  

Відкриття студентської LOFT кав'ярні.

Детальніше  

Автор. Н.Антошкова

Презентація книги.

Детальніше…

Відбувся публічний захист магістерських робіт студентів спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Детальніше…

26 січня 2020 року, День відкритих дверей ХКТЕІ, де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше  

Автор. Д.Маріїна

Зустріч із відомим блогером та журналістом міста  у рамках навчальної практики

Детальніше…

Автор. А.Сікула

21 листопада 2019 року у ХКТЕІ відбулася щорічна науково-практична конференція магістрантів «MAGISTERIUM-2019».

Детальніше…

20 листопада 2019 р. у смт. Ярмолинці Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут став учасником профорієнтаційного заходу "Подорож у світ професій", де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше   

Автор. Д.Маріїна

14 листопада 2019 р. у м. Красилів Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут став учасником профорієнтаційного заходу "Подорож у світ професій", де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше  

Автор. Д.Маріїна

13 листопада 2019 р. у м. Городку Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут став учасником профорієнтаційного заходу "Подорож у світ професій", де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше     

Автор. Д.Маріїна

10 листопада 2019 року, День відкритих дверей, де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше  

Автор. Д.Маріїна

25 жовтня у м. Кам'янці-Подільському Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут став учасником профорієнтаційного заходу "Подорож у світ професій", де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше

Автор. Д.Маріїна

15 жовтня – м.Віньківці, 17 жовтня – смт. Стара Синява, 18 жовтня – м. Дунаївці. Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут став учасником профорієнтаційних заходів "Подорож у світ професій", де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше    

Автор. Д.Маріїна

10 жовтня 2019 року Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут був учасником профорієнтаційного заході "Країна професійного вибору", де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше  

Автор. Д.Маріїна

19 травня 2019 року, День відкритих дверей, де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше  

Автор. Д.Маріїна

11 квітня учасники бізнес-школи “Власна справа» відвідали заключне засідання на тему "Секрети просування власної справи в мережі Instagram".

Детальніше

07 березня на передодні Міжнародного дня жінки ми проводили п'яте заняття у бізнес-школі “Власна справа» на тему «Бізнес-ідея та бізнес-план для власної справи».

Детальніше…

07 лютого відбулося наше перше заняття бізнес-школи «Власна справа» на тему «Знайди себе та стань успішним».

Детальніше

31 жовтня відбулася чергова презентація книг.

Детальніше…

 

 

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info