Способи заощадження

в економічному просторі України

     Яка історія розвитку ощадних інститутів  на території України? Які позитивні та негативні сторони заощаджень у вигляді депозитних вкладів, золота, нерухомості, творів мистецтва, цінних паперів, страхування життя, інвестування в недержавні пенсійні фонди? Які результати аналізу економічних ситуацій в ринковому просторі? Про це, базуючись на власному досвіді та набутих знаннях, говорили на засіданні круглого  столу «Способи заощадження в економічному просторі України» студенти, практики та викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін  Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
     Круглий стіл - звична справа для студентів  нашого навчального закладу. Та той, що відбувся 29 жовтня 2013 року у стінах інституту, вразив своєю пізнавальністю та обміном важливою корисною інформацією.
     До роботи були запрошені студенти-науковці, які з радістю поділилися з присутніми результатами досліджень, які були ними проведені. Розглядались дослідження студентів  на такі теми, як: «Реалії банківських депозитів у національній валюті», «Особливості вибору рентабельного виду вкладу», «Застосування математичних методів у дослідженні ефективності депозитних внесків», «Альтернативні способи заощадження» тощо.
     До співпраці зі студентами та викладачами на  даний захід були запрошені практичні працівники Хмельницького обласного управління Ощадного Банку України, Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому, страхової групи «АСКА». Вони поділилися своїм досвідом та винесли на розгляд досить важливі питання: «Переваги депозитних програм Ощадбанку України», «Нормативно-правове регулювання діяльності банків», «Інновації в галузі пенсійного забезпечення», «Страхування життя як одна із форм заощаджень».
     Учасники круглого столу не тільки поділилися досвідом і результатами досліджень, а й відзначили у резолюції наступне:
     1.      Схвалити основні положення наукових доповідей учасників круглого столу, акцентуючи увагу на їхній актуальності, ґрунтовності, науковому та практичному значенні.
     2.      Запровадити практику проведення позааудиторних інтерактивних занять за участю науково-педагогічних працівників, студентства.
     3.      Продовжувати та поглиблювати співпрацю з практичними працівниками з метою формування професійної компетенції випускників ХКТЕІ та відповідності вимогам ринку праці регіону.
     Пропозиції цікаві. На часі – втілення їх у життя.
  

Розробка сайту:  uaBiznes.info