Співпраця продовжується!

Співпраця Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту із роботодавцями – основне завдання, запорука високого рейтингу на ринку освітніх послуг і конкурентоспроможності молодих фахівців.

     Співпраця Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту  із роботодавцями – основне завдання,  запорука високого рейтингу на ринку освітніх послуг і конкурентоспроможності молодих фахівців.
     Торговельна мережа з кожним днем модернізує свою  матеріально-технічну базу, вдосконалює процес обслуговування, створює зручні умови для задоволення  потреб споживачів.
     Саме тому особливо загострюється необхідність у вдосконаленні практичних знань студентів  на сучасних підприємствах.  Таким чином наш навчальний заклад продовжує тісну співпрацю спільно з їх найбільшими операторами на ринку українського рітейлу такими, як гіпермаркет ТОВ «Епіцентр К» та ПП «Таврія Плюс».
     Варто зазначити, що  керівництво гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К» та ПП «Таврія Плюс», охоче сприяють здобуттю практичних навиків студентів, створюючи сприятливі умови для їхнього перебування на практиці та участі в актуальних проектах зі своєї проблематики.
     Наразі студенти групи ТМ-931 спеціальності 5.03051001 «Товарознавство та комерційна діяльність» зі спеціалізацією «Товарознавство в митній справі»  перебуваючи  на практиці,  повною мірою усвідомлюють її значимість у формуванні їх, як спеціалістів високого профілю. Помітно поглибились їхні знання та розвинулись навики. Адже безпосереднє перебування  в робочому середовищі – найефективніший засіб реалізації теоретичних здобутків у практичні вміння.

spivprac

    Свій захват практиканти не приховують. А успіхи, яких вони досягають практикуючись, стали для них незамінними стимулами, великим кроком в трудове життя. Майбутні  товарознавці щиро діляться враженнями від практики.
     Семиділ Вячеслав відзначає, що адаптація на робочому місці була легкою, завдяки зразковим умовам праці, достатній увазі з боку керівників практики від підприємства та здобутими теоретичними знаннями під час навчання.
     Барикіна Аніта підкреслює, що завдяки навчанню саме в Хмельницькому кооперативному коледжі ХКТЕІ вона отримала можливість проходження практики в таких  гуру-маркетах, які мають успіхи і йдуть в ногу з європейськими вимогами  до підприємств торгівлі.

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info