Спілкування фахівців з практиками

Спілкування майбутніх молодих фахівців з практиками

    Сьогодні в бюджетах демократичних країн вагомою є частка видатків на соціальні потреби, що свідчить про виняткову роль відповідної функції держави. Соціальний сектор (у частині соціального захисту населення) як збірне поняття включає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення добробуту громадян за рахунок соціальної допомоги і соціального страхування. Таким чином, кожен висококваліфікований фахівець повинен мати гнучкі знання, стійкі практичні навички щодо базових складових бюджетної системи.
    З метою забезпечення використання принципів продуктивного навчання в освітній діяльності педагоги ХКТЕІ запрошують практичних працівників на заняття. Зокрема, 06 травня 2015 року студенти - бакалаври, спеціалісти, магістри під час заняття з дисципліни «Бюджетна система» отримали чудову можливість поспілкуватися із практичним працівником -  заступником начальника Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Мельничук Євгенією Степанівною. Тема лекції: «Видатки бюджету на соціальний захист населення, соціальну сферу».
    Студенти захоплено слухали інформацію про здійснення витрат у 2015 році з бюджету міста на соціальні виплати, допомоги, пільги, субсидії, адже такі виплати стосуються кожної сім`ї. Також озвучувалося, яка саме категорія населення має право отримати вищезазначені пільги та вимоги, в яку установу необхідно звернутися, щоб отримати консультацію спеціалістів, які документи необхідно подати і в які терміни.
    Майбутні фахівці ставили запитання, пропонували розглянути окремі ситуації, щоб отримати вичерпні відповіді та рекомендації спеціаліста. Такі зустрічі з практиками є досить результативними для студентської молоді, оскільки вони допомагають оволодіти ефективними практичними прийомами та навичками.

Розробка сайту:  uaBiznes.info